کد خبر : 62458
تاریخ : 1403/4/20
گروه خبری : خبر همدان

صوفی نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی:

کوتاهی در تکمیل ایستگاه راه‌آهن پذیرفتنی نیست

زمان مشخص برای اتمام عملیات عمرانی ایستگاه راه‌آهن همدان-تهران مشخص شود
هگمتانه، گروه خبر همدان: نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی وضعیت فعلی ایستگاه راه‌آهن همدان-تهران را رضایت‌بخش ندانست و گفت: باید زمان مشخصی برای اتمام عملیات عمرانی ایستگاه راه‌آهن همدان-تهران مشخص شود.
به گزارش هگمتانه، عباس صوفی در جریان بازدید از ایستگاه تشکیلاتی راه‌آهن همدان-تهران با اشاره به اینکه گله‌گذاری دیگر لزومی‌ در این‌ موقعیت‌ ندارد، اظهار کرد: الان‌ وقت دعوای‌ پیمانکار و‌ مدیران نیست و بحث این پروژه حیثیتی شده است.
وی با اشاره به اینکه روزانه هزار و 500 نفر در این‌ ایستگاه تردد دارند که سامانه شرکت زیرساخت‌ها باید در قبال آنها پاسخ‌گو‌ باشد، افزود: بنده شرم دارم از اینکه هنوز نتوانستیم 9 کیلومتر راه دسترسی این ایستگاه را تکمیل کنیم.
صوفی با بیان اینکه قصور و کوتاهی در پروژه ایستگاه تشکیلاتی راه‌آهن همدان- تهران پذیرفتنی نیست، بیان کرد: با جلسه و‌ صورت‌جلسه کار پیش نمی‌رود و مدیران شرکت زیرساخت‌ها باید پاسخ‌گو باشند که این‌بودجه‌های مصوب برای پروژه چه شده است و امروز باید این پروژه تعیین تکلیف شود تا بیشتر از این آبروی نظام خدشه‌دار نشود.
نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس با تأکید بر اینکه مردم سال‌هاست منتظر افتتاح ایستگاه راه‌آهن همدان- تهران هستند، بیان کرد: گران ساختن پروژه توسط پیمانکار قابل قبول نیست و مدیران وزارت راه و شهرسازی باید نظارت و بررسی جدی در این زمینه داشته باشند.
به نقل از کانال اطلاع رسانی نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی؛ در این جلسه مقرر شد نامه‌ای برای دریافت 100 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه توسط مدیران وزارت راه ‌و شهرسازی و شرکت زیرساخت‌های راه‌آهن تنظیم شده ‌ توسط حمیدرضا حاجی‌بابایی و عباس صوفی نمایندگان مردم همدان، فامنین وقهاوند در مجلس شوارای اسلامی مورد پیگیری قرار گیرد.

  لینک
https://hegmataneh-news.ir/sl/62458