کد خبر : 60926
تاریخ : 1403/3/5
گروه خبری : شهرستان

عضو شورای اسلامی روستای جوزان:

مهاجرت معکوس خدمت ماندگار شهید جمهور به روستاییان
هگمتانه، گروه شهرستان: عضو شورای اسلامی روستای جوزان ضمن قدردانی از خدمات ماندگار رئیس جمهور محبوب و مردمی در روستاها؛ اظهار می‌کند: ارتباط آیت‌الله رئیسی با مردم، سرکشی به روستاها، حل مشکلات مردم و حضور صمیمی‌اش در جمع روستاییان در هیچ دولتی سابقه نداشته و نگاه عدالت‌محور خود را در جامعه گسترش داد و این موجب شد که مهاجرت از روستاها به شهرها معکوس شود.
به گزارش هگمتانه، فضل‌الله احمدی به خدمات دولت سیزدهم در حوزه بهداشت و درمان، بهسازی، مقاوم‌سازی مسکن، خدمات در حوزه برق، آب و گاز، آموزش و پرورش و ورزش روستاها اشاره و می‌افزاید: خدماتی که آیت‌الله رئیسی به عنوان رئیس جمهور مردمی به روستاها داشت، موجب شد مردم وی را یکی از مردمی‌ترین رئیس جمهورهای تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی بدانند.
یکی از اهالی روستا؛ ارتباط آیت‌الله رئیسی با مردم به ویژه محرومان و مردم روستاها موجب شد تا برای قدردانی و پاسداشت شهید جمهور و همراهانش، در تمامی شهرها و روستاهای کشور مراسم برگزار کنند و خروش و اجتماعات مردم به معنای تقدیر از شهید خدمت بود و سنگ تمام گذاشتند.
به گفته او؛ ارتباط آیت‌الله رئیسی با مردم به ویژه محرومان و مردم روستاها موجب شد تا برای قدردانی و پاسداشت شهید جمهور و همراهانش، در تمامی شهرها و روستاهای کشور مراسم برگزار کنند و خروش و اجتماعات مردم به معنای تقدیر از شهید خدمت بود و سنگ تمام گذاشتند.
احمدی به شهید جمهور این اطمینان خاطر را داد که همپای دیگر مردم وفادار و متعهد و انقلابی ایران اسلامی، تا ما پای جان برای نظام، ولایت و مقام عظمی رهبری ایستاده‌ایم و در انتخابات پیش‌رو با تمام قدرت شرکت می‌کنیم تا مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب بزنیم و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را حتی در دورترین نقاط جهان به اهتزار درآِوریم.
«ایمان امیری» یک جوان روستایی است که در سایه خدمات دولت در روستا مانده و مشغول کار و کاسبی است، او می‌گوید: دولت آیت‌الله رئیسی جزء معدود دولت‌هایی است که به واسطه فعالیت‌هایی که انجام می‌دهد، محبوب شده و از نزدیک با اقشار مختلف سر و کار دارد.
سید محرومان از نزدیک مشکل مردم را لمس کرد
وی ادامه می‌دهد: دولت آیت‌الله رئیسی خدمات ارزنده‌ای به کشور به خصوص روستاییان و عشایر ارائه داد و اهتمام ویژه‌ای به این اقشار داشت و خدماتی همچون آب و گاز و جاده‌کشی در روستاها انجام داد، در حالی‌که رئیس جمهورهای قبلی خیلی در بین مردم حضور پیدا نمی‌کردند، اما آیت‌الله رئیسی از نزدیک با مردم ارتباط مستقیم داشت و مشکلات مردم را لمس و درک می‌کرد و تا جایی که می‌توانست برای رفع مشکلات تلاش می‌کرد و همانطور که خودش گفت: اگر نیاز باشد به خیلی از استانها و شهرها و روستاها بارها سفر می‌کنم تا مشکل حل شود.
امیری تأکید می‌کند: تاکنون اینطور دولتی نداشتیم که به مردم کمک کند و در جریان مشکلات مردم قرار گیرد، در جریان قرار گرفتن یک طرف قضیه است و حل کردن مشکل یک طرف دیگر، دولت رئیسی از نزدیک این مشکلات را لمس کرد و آنها را برطرف می‌کرد.
به نقل از ایرنا؛ این تنها گوشه‌ای از قدرشناسی روستاییان استان همدان به هزاران خدمت ماندگار شهید جمهور است که با رفتن سیدالشهدای خدمت، الفبای وحدت، همدلی و خدمت را سر می‌دهند تا مرد بزرگی که در مقام و جایگاه شهید زنده در خدمت‌رسانی به محرومان و دورترین اقصی نقاط کشور نقش‌آفرینی کرد و حین خدمت به مردم در نقطه صفر مرزی به فیض شهادت نائل آمد، نامش برای همیشه بر بلندای ایران زمین بدرخشد، مردم استان همدان هیچگاه مردادماه سال 1401 را فراموش نمی‌کنند، اما برای همیشه چشم به راه شهید جمهور ماندند و انتظار آمدن دوباره آیت‌الله رئیسی برای مردم این استان حسرت شد.

  لینک
https://hegmataneh-news.ir/sl/60926