کد خبر : 55205
تاریخ : 1402/8/30
گروه خبری : ورزش

برپایی نمایشگاه تخصصی عزت و پیشرفت ورزش همدان

معاون استاندار: واحدهای تولیدی همدان مستعد تسخیر بازار داخلی هستند


هگمتانه، گروه ورزش: معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: واحدهای تولیدی همدان با کیفیت و تنوع محصول، مستعد تسخیر بازارهای داخلی و منطقه‌ای هستند.
حسن رضانیا در حاشیه بازدید از نمایشگاه تخصصی عزت و پیشرفت همدان اظهار کرد: خوشبختانه با سیاست‌های حمایتی مدیریت ارشد استان و تدابیر صورت گرفته، شاهد رونق واحدهای تولیدی هستیم و این رویکرد حمایتی همچنان ادامه دارد.
وی اضافه کرد: همدان در عرضه محصولات تولیدی به ویژه در حوزه ورزش می‌تواند جایگاه خود را در سطح ملی و حتی منطقه‌ای توسعه بدهد.
رضانیا با تمجید از برگزاری نمایشگاه تخصصی عزت و پیشرفت در همدان خاطرنشان کرد: این نمایشگاه توانمندی تولیدکنندگان ورزشی داخل استان را به معرض نمایش قرار داده و نشان می‌دهد که در حوزه ورزش واحدهای تولیدی بسیار توانمندی داریم.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان نیز گفت: این نمایشگاه با حضور شرکت‌های دانش بنیان، تخصصی و عمرانی در حوزه ورزش، شرکت‌های تولیدی ورزش، هیأت‌های ورزشی، رسانه ها، باشگاه‌های خصوصی و دولتی و کلیه کسب و کارهای فعال در حوزه ورزش تا یکم آذرماه در تالار قرآن همدان برپا شده است.
علی حقیقی افزود: نمایشگاه بزرگ و تخصصی تربیت بدنی و ورزش به همت اداره کل ورزش و جوانان همدان و همکاری دستگاه‌های اجرایی با عنوان جشنواره "عزت و پیشرفت" همدان دایر شده است.
وی، دستاوردها، خدمات نوین و کیفیت خدمات باشگاه‌های ورزشی، تولید محصولات ایده محور، خلاقانه و دانش بنیان ورزشی، تولید محصولات، دستگاه و سخت افزار ورزشی، شرکت‌های عمرانی تخصصی در حوزه ورزش، دستاوردهای هیأت‌های ورزشی، تولیدات رسانه‌ای حوزه ورزش و کسب و کارهای ورزشی را از محورهای برگزاری این نمایشگاه برشمرد.
وی بیان کرد: با توجه به شعار سال "مهار تورم، رشد تولید "، معرفی نشان‌های ایرانی، حمایت از تولیدکنندگان داخلی و شناسایی ظرفیت‌ها در حوزه ورزش از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
حقیقی خاطرنشان کرد: در حاشیه این نمایشگاه از برترین‌های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین ورزش و جوانان و نیز فعالان اقتصاد ورزش تجلیل خواهد شد.
وی با بیان این که بسیاری از تولیدکنندگان داخلی در حوزه ورزش محصولات بسیار باکیفیتی عرضه می‌کنند، اظهار کرد: با برگزاری این نمایشگاه‌ها مردم نسبت به تولیدات داخلی بیشتر آگاه می‌شوند که این امر منجر به خرید کالای ایرانی و رشد تولید داخلی خواهد شد.
در این نمایشگاه 46 غرفه از محصولات ورزشی واحدهای تولیدی همدان ایجاد شده است.

  لینک
https://hegmataneh-news.ir/sl/55205