کد خبر : 52522
تاریخ : 1402/6/14
گروه خبری : شهرستان

قتل با سلاح گرم در نهاوند

قاتل دستگیر شدهگمتانه، گروه شهرستان: فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: فردی که با استفاده از کلت کمری اقدام به قتل جوان 34 ساله کرده بود در کمترین زمان شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش هگمتانه، سرهنگ ذبیح الله درویشی روز دوشنبه افزود: ظهر روز یکشنبه مرد 36 ساله با مراجعه به محل فعالیت مقتول وی را با کلت کمری هدف گلوله قرار داد و به قتل رساند.
وی اضافه کرد: به دنبال تماس یکی از شهروندان و گزارش این تیراندازی منجر به قتل به مرکز فوریت‌های پلیسی 110، تیمی از عوامل انتظامی و کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه جرم حاضر شدند.
فرمانده انتظامی نهاوند ادامه داد: تیم ویژه بررسی صحنه وقوع جرم با انجام یکسری کارهای کارشناسی سرنخ‌هایی را به دست آورده و بلافاصله دستگیری قاتل را در دستور کار قرار داد.
سرهنگ درویشی افزود: با فعال شدن تیم‌های گشتی و شناسایی محل‌هایی که احتمال حضور قاتل وجود داشت، متهم شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر و تحویل مرجع قضایی شد.
به نقل از ایرنا، وی بیان کرد: بررسی‌های اولیه پلیس گویای این است که خصومت و اختلاف شخصی عامل بروز قتل بوده است با این وجود تحقیقات تکمیلی برای روشن شدن زوایای پنهان این پرونده ادامه دارد.

  لینک
https://hegmataneh-news.ir/sl/52522