کد خبر : 45593
تاریخ : 1401/11/5
گروه خبری : شهرستان

جمع آوری 17 معتاد متجاهر در تویسرکان


هگمتانه، گروه شهرستان: فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: در راستای ارتقا امنیت اجتماعی 17 معتاد متجاهر وپرخطر با هدف پیشگیری از سرقت و کاهش جرایم در شهرستان تویسرکان جمع آوری شدند.
به گزارش هگمتانه، سرهنگ رضا نوری بیان کرد: در راستای برقراری نظم و امنیت جامعه و افزایش رضایتمندی شهروندان و در اجرای بند 7 مصوبات نهمین کمیسیون پایش جرایم استان همدان، با عنایت به هماهنگی به عمل آمده با دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان تویسرکان، اداره بهزیستی و شبکه بهداشت و اخذ سهمیه جمع آوری معتادان متجاهر موضوع ماده 16 در کمپ همدان و به منظور افزایش رضایتمندی عمومی در سطح شهرستان، طرح جمع آوری معتادان متجاهر با شرکت یگان‌های انتظامی به مرحله اجرا در این شهرستان انجام شده است.
وی تشریح کرد: با تلاش مأموران انتظامی، پس از شناسایی نقاط آلوده و اماکن عمومی ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در عملیات‌های جداگانه، نسبت به پاکسازی مناطق آلوده و پاتوق معتادان در سطح شهرستان اقدامات لازم صورت گرفته است.
فرمانده انتظامی تویسرکان ادامه داد: در این راستا 17 معتاد متجاهر و پرخطر در نقاط مختلف شهر از جمله پارک زرهان، محوطه پشت دادگستری، کوچه ریحان، محله سرابی، خیابان ولیعصر(عج)، شهر سرکان و خرم رود جمع آوری و پس از غربالگری توسط تیم شبکه بهداشت و بهزیستی و تشکیل پرونده، به مرکز ماده 16 نهاوند معرفی شدند.
نوری در پایان با بیان اینکه طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی و جمع آوری معتادان متجاهر به صورت مستمر در شهرستان ادامه خواهد داشت خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود خادمان خود در مجموعه پلیس را در راستای ارتقای احساس امنیت در جامعه یاری کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

  لینک
https://hegmataneh-news.ir/sl/45593