کد خبر : 43394
تاریخ : 1401/9/1
گروه خبری : خبر همدان

تأکید رئیس شورای اسلامی شهر همدان:

کرامت ارباب رجوع رعایت و حفظ شودهگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع یکی از وظایف اصلی اعضای شورای اسلامی شهر و بدنه شهرداری است، گفت: رعایت این نکات در بالا بردن رضایت‌مندی مردم نقش بسیاری دارد.
به گزارش هگمتانه، محمود مسگریان در جلسه صحن شورا با تأکید بر اینکه تکریم ارباب رجوع یکی از وظایف اصلی اعضای شورای اسلامی شهر و بدنه شهرداری است، اظهار کرد: باید به گونه‌ای باشد که مراجعه‌کنندگان به شورا و شهرداری به راحتی بتوانند خواسته خود را مطرح کرده و اعضای شورا، مدیران و کارمندان شهرداری نیز با سعه صدر و روی باز پاسخ گو باشند.
وی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع وظیفه ما است چراکه باید خدمت‌گزار مردم باشیم، گفت: رعایت این نکات در بالا بردن رضایت‌مندی مردم نقش بسیاری دارد.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: در کمیسیون‌های شبه قضایی همچون کمیسیون ماده 100 و کمیسیون ماده 77 در شهرداری درخواست افراد متقاضی این است که خود در جلسه حاضر باشند و با احترام با آنها برخورد شود.
مسگریان با بیان اینکه به ویژه در کمیسیون‌های تجدید نظر باید فرصت برای متقاضی به نحوی فراهم شود که صحبت‌ها و مدارک خود را به منظور دفاع ارائه دهد، افزود: گرچه رأی نهایی با این کمیسیون است اما باید فرصتی برای بیان دفاع متقاضی باشد.
وی با تأکید بر اینکه باید کرامت ارباب رجوع رعایت و حفظ شود، تصریح کرد: البته این مهم در شورا و شهرداری رعایت و حفظ می‌شود و امید است با حساسیت بیشتر در رعایت آن شاهد ارتقا رضایت‌مندی در مردم باشیم.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان در ادامه با اشاره به اغتشاشات اخیر با خانواده‌های شهدای امنیت ابراز همدردی کرد.
به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، مسگریان با بیان اینکه حضور مردم در تشییع شهدای این حوادث با عظمت بود، خاطرنشان کرد: حضور و دفاع مردم از ارزش‌های انقلابی و نظام، پاسخ خواهد داد و همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمود بساط این مسایل برچیده خواهد شد.

  لینک
https://hegmataneh-news.ir/sl/43394