کد خبر : 41417
تاریخ : 1401/7/1
گروه خبری : شهرستان

مسلم مخفی مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری همدان:

«استفاده از نیروهای بومی» و «جوان‌سازی» رویکرد استان همدان در انتصابات

«یاسر نظام الاسلامی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فامنین شد
هگمتانه، گروه شهرستان: مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری همدان گفت: در دولت سیزدهم استفاده از نیروهای بومی و جوان سازی در انتصابات استان مورد توجه قرار گرفته است.
به گزارش هگمتانه، «مسلم مخفی» در آیین معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فامنین افزود: در 75 مورد از انتصابات در استان همدان بیش از 90 درصد نیروی بومی بودند.
وی خاطرنشان کرد: در بحث رویکردهای مدیریتی تجربه از علم بهتر است و مدیریت جوانگرایی این نیست که از ظرفیت مدیران دیگر استفاده نشود.
مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری همدان با اشاره به هفته دفاع مقدس ابراز امیدواری کرد: با تمسک به فرهنگ غنی دفاع مقدس و حرکت‌های مجاهدانه بتوانیم فعالیت‌های خوبی برای حل مشکلات و توسعه همه جانبه کشور داشته باشیم.
مخفی اظهار کرد: دولت سیزدهم در سال 1400 در شرایطی امور کشور را در دست گرفت که به اذعان منتقدین دولت، شرایط بسیار سختی بود و این مشکلات حاصل سه مساله کرونا، تحریم‌ها و مدیریت‌های ناکارآمد بود.
وی افزود: دولت معطل مذاکرات نشد و در بحث سیاست خارجی ارتباط با همسایگان را در دستور خود قرار داد.
مخفی با بیان اینکه در حوزه مسائل اجتماعی آسیب پذیر هستیم که روزبه روز نیز بیشتر می‌شود خاطرنشان کرد: این غفلت به آموزش و تعلیم و تربیت بر می‌گردد و مسؤولان از کار فرهنگی غافل نشوند و باید ارتباط بین مسؤولان و مردم بیشتر شود.
«صمد جلیلوند» فرماندار فامنین نیز با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: این هفته فرصت مناسبی برای انتقال مفهوم ایثار و شهادت به نسل جوان و فرصتی برای تجلیل از ایثارگری‌های شهدای دفاع مقدس است.
گفتنی است؛ در این آیین « یاسر نظام الاسلامی» به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فامنین منصوب شد.

  لینک
https://hegmataneh-news.ir/sl/41417