کد خبر : 39619
تاریخ : 1401/5/12
گروه خبری : شهرستان

پلمب 2 واحد تولیدی در همدانهگمتانه، گروه شهرستان: مدیرکل استاندارد استان همدان از پلمب دو واحد تولیدی در این استان خبر داد و گفت: دو واحد تولید سنگ‌دانه و بتن آماده به علت عدم پیگیری اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد پلمب شدند.
به گزارش هگمتانه، جعفر امیری‌پریان اظهار کرد: در سه ماهه ابتدای امسال 15 واحد تولیدی استان به علت عدم رعایت استاندارد پلمب شده که بیشترین پلمب مربوط به صنایع ساختمانی است.
وی با تأکید بر اینکه تمامی پروژه‌های عمرانی که نسبت به نصب بچینگ اقدام می‌کنند، باید پروانه استاندارد دریافت کنند، تصریح کرد: یک واحد تولید سنگدانه در ملایر و بتن آماده مربوط به پروژه عمرانی راه آهن در همدان به علت عدم پیگیری برای اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد براساس استاندارد شن و ماسه پلمب شدند.
امیری‌پریان با بیان اینکه استاندارد در زمینه رعایت استانداردهای اجباری هیچ‌گونه مماشاتی نخواهد داشت، یادآور شد: در سه ماهه ابتدای امسال 1999 بازدید از سطح بازار، 98 بازرسی از واحدهای تحت پوشش و دو بازرسی از صنایع انرژی‌بر صورت گرفته است.
مدیرکل استاندارد استان همدان در پایان خاطرنشان کرد: بیش از پنج واحد تولید بتن در سطح استان پلمب شده که در حال حاضر دو واحد پلمب بوده و مابقی توانستند استانداردسازی کنند. حدود پنج تا شش واحد بتن‌ریزی دیگر نیز در دست اقدام و بررسی است.

  لینک
https://hegmataneh-news.ir/sl/39619