کد خبر : 39608
تاریخ : 1401/5/12
گروه خبری : خبر همدان

فرمانده کل انتظامی کشور در دیدار امام جمعه همدان:

پلیس حامی آمران به معروف و ناهیان از منکر
هگمتانه، گروه خبر همدان: فرمانده کل انتظامی کشور با تأکید برحمایت پلیس از آمران به معروف و ناهیان از منکر، گفت: نیروی انتظامی بر اساس وظیفه ذاتی خود، حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی است و در این حوزه به انجام وظیفه می‌پردازد.
به گزارش هگمتانه، سردار «حسین اشتری» در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی با اقتدار و هوشمندی در مسیر پیشرفت قرار دارد، اظهار کرد: در کنار حمایت پلیس از آمران به معروف و ناهیان از منکر، لازم است تا مردم و دستگاه‌های مسؤول نیز مجموعه نیروی انتظامی را کمک کنند.
وی با بیان اینکه در برخورد با جرائم حوزه اجتماعی کارهای خوبی انجام شده است، افزود: اقدامات پلیس امنیت اقتصادی در برخورد با مفاسد، نظم بخشی به ترافیک و کاهش تلفات جاده‌ای، برخورد با اراذل و اوباش و مبارزه با مواد مخدر از جمله اقدامات مؤثر و قابل توجه نیروی انتظامی است که نشان می‌دهد این مجموعه یک بُعدی نبوده و در همه ابعاد در حال انجام وظیفه است.
فرمانده کل انتظامی کشور همچنین از اقدامات و فعالیت‌های فرماندهی انتظامی استان همدان قدردانی و اظهار کرد: پلیس استان همدان در حوزه پیشگیری و پیگیری جرائم، پیشرفت خوبی داشته است.
سردار اشتری با قدردانی از حمایت‌های نماینده ولی فقیه در استان همدان از مجموعه فراجا، تصریح کرد: نیروی انتظامی بر اساس وظیفه ذاتی خود، حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی است و در این حوزه به انجام وظیفه می‌پردازد.
آیت‌الله شعبانی: جامعه به سمت کاهش بزه‌ها پیش می‌رود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه اقتدار نیروی انتظامی منجر به موفقیت در مسیر تحقق نظم عمومی می‌شود، گفت: نظم عمومی و اقتدار مکمل یکدیگر هستند.
آیت‌ا... حبیب الله شعبانی با بیان اینکه متأسفانه در شرایط فعلی، آسیب‌ها و معضلات فرهنگی، بسیار وسیع است اظهار کرد: برآیند زحمات و تلاش‌های نیروهای انتظامی در سراسر کشور و استان همدان، در کاهش میزان آسیب‌های اجتماعی و معضلات فرهنگی خود را نشان می‌دهد.
وی تصریح کرد: مجموعه نیروی انتظامی با وجود آنکه با وسعت فراوانی از فعالیت‌ها روبروست اما پیگیری‌ها و عملکرد آن جای قدردانی دارد.
نماینده ولی فقیه در استان همدان با قدردانی از دغدغه‌مندی و همراهی‌های فرماندهی انتظامی استان، گفت: در موضع گیری‌ها و فعالیت‌های نیروی انتظامی اقتدار مورد انتظار در این مجموعه را مشاهده می‌کنیم.
آیت‌ا... شعبانی با تأکید بر اینکه در مسیر انجام کار حق و درست نباید از هیاهوها ترسید، اظهار کرد: کار درست و حق نیازمند حمایت است.
وی با اشاره به آمار موجود در رابطه با بِزِه‌ها در استان همدان، گفت: آخرین آمارها در حوزه آسیب‌ها و مشکلات نشان‌دهنده آن است که جامعه به سمت و سوی کاهش این مشکلات پیش می‌رود.
به نقل از ایرنا، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان تصریح کرد: نیروهای متولی ایجاد نظم در جامعه مورد تمجید امیرالمؤمنین(ع) بودند و لذا باید بدانیم که این لباس، لباس مقدسی و فرصت امروز، فرصت مغتنمی است.

  لینک
https://hegmataneh-news.ir/sl/39608