کد خبر : 28300
تاریخ : 1400/6/27
گروه خبری : خبر همدان

انصراف حمید عسگری از گزینه‌های استانداری همدان

هگمتانه، گروه خبر همدان: سردار حمید عسگری از گزینه‌های مطرح شده برای استانداری همدان، با انتشار نامه‌ای خطاب به مجمع نمایندگان استان از عدم امکان حضور خود در این سمت خبر داد.

به گزارش هگمتانه، حمید عسگری در نامه انصراف خود از گزینه‌های استانداری همدان خطاب به مجمع نمایندگان استان همدان آورده است:

با صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) و با احترام و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تقدیم بهترین سلام‌ها و درودها به ارواح پاک امام شهدا و شهیدان گلگون‌کفن انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، جبهه مقاومت که جامعه بشری تا همیشه تاریخ مدیون ایثار و فداکاری عزیزان خواهد بود.

مطلع شدم بعضی از آقایان نمایندگان محترم استان نام اینجانب را به عنوان یکی از گزینه‌های استانداری همدان به وزارت کشور معرفی و ارسال نموده‌اند ضمن تقدیر و تشکر از حسن نظر آقایان نمایندگان به دلیل اشتغال و مسؤولیت و انجام وظیفه سربازی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امکان حضور در این سمت را نداشته و نخواهم داشت.

وظیفه می‌دانم از نگاه عالمانه عزیزان نسبت به کارکنان نیروهای مسلح و فرزندان فدایی ملت و خادمین مردم شهیدپرور صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

امیدوار هستم نمایندگان ولایتمدار استان با توجه به توصیه‌های خردمندانه نماینده محترم ولی فقیه در استان و با انسجام کامل و ید واحد نسبت به مطالبه بحق مردم دارالمؤمنین و دارالمجاهدین در انتخاب و انتصاب استاندار توانمند و فسادستیز موفق باشید.

من‌ا... التوفیق

حمید عسگری.

 

  لینک
https://hegmataneh-news.ir/sl/28300