صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
فروردین
۱۴۰۰

شماره
۴۷۶۹

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Thursday 2021 (Apr) 15

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: شهردار همدان گفت: اجرای طرح تحول محله به محلات هویت اجتماعی خواهد داد.

عباس صوفی در فرهنگسرای ولایت افزود: چهار مرحله در نخستین گام وارد مرحله اجرایی می‌شود و طرح تحول محله به لایه‌های مختلف فعال در شهر کمک می‌کند تا فعالیت‌های خود را انسجام ببخشند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان، صوفی همچنین تأکید کرد: در طرح موجود پیشرفت وضعیت و ارتقای کیفیت زندگی مردم دنبال می‌شود.

شهردار همدان همچنین بر تمرکز بر ارائه خدمات و آماده سازی بستر فعالیت مردم در اداره امور صحه گذاشت و خاطرنشان کرد: یاری رساندن به نهادهای خدمت گزار نظام را وظیفه خود می‌دانیم و در چارچوب قانون و اهداف عالی نظام به محرومیت زدایی خواهیم پرداخت.

صوفی اذعان کرد: بحمدالله ظرفیت توسعه متوازن در شهر همدان به حدی رسیده که همه شهروندان برای محله خود بهترین‌ها را انتظار دارند که این سقف انتظارات هم به ما کمک می‌کند تا افق بالاتری را در اداره شهر متصور شویم.

وی حمایت از کسب و کار خانگی و شهروندی را یکی از مهمترین اقدامات انجام شده در این دوره از شهرداری خواند و اضافه کرد: پرداختن به مشاغل بومی و تقویت اقتصاد شهروندان در محله‌ها باعث انسجام فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی محلات خواهد شد.

صوفی تضارب توانمندی‌های بین ارگان‌ها را یک اضطرار برای تحقق تحول محلات دانست و تصریح کرد: شهرداری خدمات شهری و شهروندی ارائه می‌دهد اما این وظایف گستردگی جامع الاطراف دارد، بنابراین همسو با اهداف شهر در کنار دستگاه‌های اجرایی استان خدمات رسانی خواهیم کرد.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: