صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
فروردین
۱۴۰۰

شماره
۴۷۶۹

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Thursday 2021 (Apr) 15

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه ورزش: تیم پاس همدان در حالی امروز یکشنبه دیداری معوقه را در گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال کشور برگزار می‌کند که شاگردان علی قربانی به دنبال فرار از قعرجدول هستند.

تیم پاس امروز در چارچوب بازی معوقه هفته دهم گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال کشور در شرایطی میزبان نیروی زمینی تهران است که حال و روز مناسبی در جدول بازی‌ها ندارد.

پاسی‌ها هم اکنون با 14 امتیاز در رتبه نهم جدول قرار دارند و فاصله امتیازی آنها با مدعیان گروه ب باعث شده تا شانس صعود برای این تیم کم رنگ شود.

با این حال مسوولان اجرایی استان همدان همچنان به امید صعود هستند و انتظار دارند کادر فنی جدید این تیم در نیم فصل دوم شرایط صعود را هموار سازد؛ انتظاری که با شرایط فعلی بسیار دشوار است.

پاسی‌ها تا به اینجا از دوازده بازی صاحب 2 برد، هشت تساوی و 2 شکست شده اند و یکی از کمترین تیم‌ها به لحاظ پیروزی در لیگ 2 به شمار می‌روند.

 

قربانی مهره قابل اتکا برای پاس

علی قربانی در حالی به عنوان سرمربی جدید تیم پاس منصوب شد که سابقه مربیگری در فصل گذشته این تیم را دارد.

قربانی گزینه مورد درخواست هواداران بود و مسوولان نیز برای برقراری آرامش در تیم وی را به عنوان سرمربی معرفی کردند.

سرمربی جوان پاسی‌ها در این مدت به تداوم تمرینات تیم بدون حضور بازیکنان کلیدی پرداخت و ترجیح داد هیچ بازیکنی به اجبار در تمرین نباشد.

برخی از بازیکنان قبل از حضور قربانی ساز جدایی سر داده و سرمربی پاس نیز اعلام کرد هر بازیکنی که تمایل به حضور در تیم ندارد، جدا شود.

حالا قربانی قرار است با تیمی جوان و البته با انگیزه مضاعف در نیم فصل دوم حضور یابد.

هر چند بازیکنان کلیدی پاس اغلب از این تیم جدا شدند اما بار مالی بابت قراردادهای این بازیکنان نیز از بدهی‌های تیم کاسته شد تا حداقل در مسایل مالی دچار ضرر و زیان نشوند.

اعتماد عباس صوفی و امیر عظیمی به قربانی و انتخاب وی که به خواسته هواداران و تمایل مسوولان همراه بود، شرایط آرام و بدون حاشیه را در تیم برقرار کرده است.

قربانی به همراه بهمن طهماسبی، هومان نادرپور، سجاد بیگی، علیرضا رضایی و محمدرضا کیانی کادر فنی جدید پاس را تشکیل می‌دهند.

 

پاس در اندیشه فرار از قعرجدول

پاسی‌ها در شرایطی که بتوانند مقابل نیروی زمینی تهران به پیروزی برسند، سه پله در جدول گروه ب صعود می‌کنند.

در واقع شاگردان قربانی در صورت برد در این مسابقه مهم تا رده ششم جدول صعود خواهد کرد که امتیاز مهمی در شروع سال جدید و قبل از برگزاری نیم فصل دوم به شمار می‌رود.

تساوی در مقابل نیروی زمینی تهران توفیقی برای پاس نخواهد داشت و در همان رتبه نهم جدول باقی می‌مانند. شاگردان قربانی درصدد هستند تا در بازی امروز بتوانند ضمن استفاده از امتیاز میزبانی، شرایط پیروزی را هموار سازند.

اما شکست در دیدار امروز شرایط پاس را دگرگون خواهد ساخت و چه بسا تا رتبه دوازدهم جدول سقوط کنند.

هشت تیم دیدار معوقه دارند و بازی‌های امروز شرایط جدول رده بندی مسابقات را دستخوش تغییر می‌کند.

 

نیروی زمینی گربه سیاه پاس

تیم نیروی زمینی همواره گربه سیاه تیم پاس بوده است و نماینده همدان در مقابل این تیم خاطره خوبی ندارد.

نیروی زمینی دو فصل قبل با توقف پاس مانع از صعود این تیم به لیگ یک شد و همواره برای همدان دردسرساز بوده اند.

بازی 2 تیم بسیار مهم است چرا که نماینده تهران نیز برای نزدیک شدن به صدرجدول نیاز مبرم به پیروزی دارد.

نیروی زمینی در صورت برتری مقابل پاس می‌تواند به رده سوم جدول صعود کرده و فاصله خود را با صدر جدول کمتر کند.

آنها در حال حاضر با 20 امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارند و مصمم به پیروزی در دیدار امروز برابر میزبان خود تیم پاس هستند.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: