صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : شهرستان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۶
مهر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۲۴

امروز: ۷ (مهر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Monday 2020 (Sep) 28

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان گفت: شرکت سرمایه‌گذاری این استان با نماد «وسهمدا» وارد بورس شد.

به گزارش هگمتانه، سید ناصر محمودی روز شنبه افزود: شرکت سرمایه‌گذاری استان همدان با سرمایه 11 هزار و 451 میلیارد تومان و با نماد «وسهمدا» وارد معاملات بورسی شد.

وی یادآوری کرد: این اتفاق مهم هم زمان با ورود شرکت سرمایه‌گذاری استان کرمان با سرمایه 17 هزار و 644 میلیارد تومان و نماد «وسکرمان»، شرکت سرمایه‌گذاری خراسان رضوی با سرمایه 35 هزار و یک میلیارد تومان با نماد «وسرضوی» و شرکت سرمایه‌گذاری استان اصفهان با سرمایه 23 هزار و 125 میلیارد تومان با نماد «وسصفا» رخ داده است.

محمودی با اشاره به اینکه شرکت کارگزاری این استان نیز به زودی وارد بورس می‌شود، اضافه کرد: نزدیک به یک میلیون و 415 هزار و 299 تن از جمعیت این استان مشمول دریافت سهام عدالت شده‌اند که برخی از آن‌ها روش آزادسازی غیر مستقیم را برای سهام خود انتخاب کردند، که از طریق این شرکت سهام خود را معامله می‌کنند.

وی گفت: 60 درصد سهام عدالت قابل معامله است و کسانی که سهام را برای فروش اعلام می‌کنند قبل از فروش به وبگاه سهام عدالت مراجعه و برای راستی آزمایی اقدام کنند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان تأکید کرد: افرادی که شماره حساب شبای خود را تغییر دهند، به علت اینکه در حال حاضر امکان ثبت تغییر این شماره وجود ندارد، با مشکل مواجه می‌شوند.

به نقل از ایرنا، وی بیان کرد: مردم با افزایش دانش خود، با دقت تصمیم گیری کنند چرا که بازار سرمایه بازاری است که باید دانش مالی را افزایش دهند و هوشمندانه تصمیم بگیرند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: