صفحه 1 : همه دانا صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : همه دانا صفحه 8 : فرهنگی

۲۲
مرداد
۱۳۹۹

شماره
۴۵۸۶

امروز: ۲۱ (مرداد) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2020 (Aug) 11

عناوین صفحه

تبلیغات

هگمتانه، گروه خبر همدان: ‍ استاندار همدان گفت: از اول تیرماه نماز جمعه در شهرهای با وضعیت زرد اقامه می‌شود.

به گزارش هگمتانه، سید سعید شاهرخی ظهر دیروز در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا اظهار کرد: مردم بدانند تا درمان قطعی برای کرونا یافت نشود، این بیماری همچنان وجود دارد پس ضروری است مثل سابق در زمینه مقابله با کرونا همکاری لازم را داشته باشند.

وی از دستگاه‌های اجرایی استان خواست همچون گذشته ویروس کرونا را جدی گرفته و در راستای کنترل و مقابله با آن کوشا باشند گفت: دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا بر عملکرد مجموعه‌ها و دستگاه‌های متولی در رعایت شیوه نامه ‌های بهداشتی و نظارتی، کنترل و نظارت داشته باشد.

استاندار همدان با بیان اینکه نماز جمعه در شهرهایی که وضعیت زرد دارند از اول تیرماه با رعایت فاصله‌گذاری و نکات بهداشتی اقامه می‌شود اضافه کرد: فعالیت تورهای گردشگری، مهدهای کودک‌، کلاس‌های آموزشی قرآن، زبان و موسیقی، و تورهای مسافرت‌های داخلی از 24‌خردادماه با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت نکات بهداشتی آغاز خواهد شد.

وی از آغاز فعالیت سینما‌ها و برگزاری کنسرت‌ها با ظرفیت حداکثر 50 درصد و رعایت نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی خبر داد و خواستار توجه به این مهم شد.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: