صفحه 1 : همه دانا صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : همه دانا صفحه 8 : فرهنگی

۲۲
مرداد
۱۳۹۹

شماره
۴۵۸۶

امروز: ۲۱ (مرداد) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2020 (Aug) 11

عناوین صفحه

تبلیغات

هگمتانه، گروه خبر همدان: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت: از سرمایه‌گذاران در بخش مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی با کاربری‌های خاص و متفاوت استقبال می‌شود.

به گزارش هگمتانه، مصطفی پناهنده اظهار کرد: این اداره کل آمادگی دارد تا از سرمایه‌گذاران در بخش مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی با کاربری‌های خاص و متفاوت از جمله فرهنگی، تجاری، زیارتی و... استقبال می‌کند.

وی افزود: این اقدام به منظور ارائه خدمات هر چه بیشتر به کاربران جاده ای، ایجاد اشتغال و درآمدزایی در محورهای فرعی و روستایی در دستور کار است.

پناهنده ادامه داد: همچنین به منظور تسریع در انجام فرایند صدور موافقت اصولی و اخذ استعلامات لازم توسط سرمایه‌گذار، مجموعه اقدامات، حمایت‌ها و تسهیلات دولتی با سود کم نیز در قالب قوانین و مقررات و دستورالعمل‌ها در نظر گرفته شده است.

مدیرکل راهداری استان همدان یادآور شد: مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی با توجه با ارائه امکانات اولیه در شرایط مطلوب نقش بسزایی در رضایت مندی مسافر و همچنین جلوگیری از ترافیک و افزایش ایمنی در سفر دارند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: