صفحه 1 : سبک زندگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : سبک زندگی صفحه 8 : فرهنگی

۱۳
مرداد
۱۳۹۹

شماره
۴۵۸۰

امروز: ۱۳ (مرداد) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Monday 2020 (Aug) 03

عناوین صفحه

تبلیغات

هگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از راه‌‌اندازی نخستین کاریابی الکترونیکی به نام «جاب و کار» در استان همدان خبر داد و گفت: از ابتدای امسال 1300 فرصت شغلی در استان همدان شناسایی شده است.

به گزارش هگمتانه، اسماعیل قهرمانی با اشاره به فعالیت 20 کاریابی در استان همدان، بیان کرد: در حال حاضر استان همدان دارای 18 کاریابی غیردولتی، یک کاریابی الکترونیکی و یک کاریابی بین‌المللی است که وظیفه شناسایی فرصت‌های شغلی موجود در استان را به عهده دارد.

وی با تأکید بر اینکه تمام فعالیت‌های کاریابی استان همدان زیرنظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده و این اداره کل فعالیت‌های کاریابی‌ها را به صورت مستمر رصد می‌کند، افزود: در سال گذشته حدود 6 هزار نفر جوینده کار به کاریابی‌ها مراجعه کردند.

رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان ادامه داد: در سال گذشته 5000 فرصت شغلی در استان وجود داشت اما از ابتدای امسال تاکنون 770 نفر جوینده کار مراجعه داشتند و 1300 فرصت شغلی در استان مهیا شده است.

وی با بیان اینکه بیشترین فرصت‌های شغلی خدماتی و صنعتی بوده است، گفت: در حال حاضر 65 درصد افراد جویای کار در زمینه خدماتی و 35 درصد در زمینه صنعتی مشغول به کار هستند.

قهرمانی خاطرنشان کرد: تمامی فرآیند کاریابی الکترونیکی به صورت غیرحضوری و در بستر اینترنت شکل گرفته و متقاضیان با مراجعه به وبگاه کاریابی الکترونیکی نسبت به ثبت سوابق خود اقدام می‌کنند که باعث شده کارجویان به فرصت‌های شغلی زیادی دسترسی پیدا کنند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: