صفحه 6      شماره  4161      پنجشنبه 20 دی 1397


اعتراف ليبرمن:
اسرائيل در غزه شکست خورد 
و پيروزي را تقديم حماس کرد
هگمتانه، گروه ايران و جهان: وزير جنگ سابق رژيم صهيونيستي اعتراف کرد که سياست‌هاي نخست وزير اين رژيم در نوار غزه شکست خورده و جنبش حماس هم به پيروزي رسيده است.
«آويگدور ليبرمن» وزير جنگ سابق رژيم صهيونيستي اذعان کرده است که سياست رژيم اشغالگر اسرائيل و در رأس آن بنيامين نتانياهو نخست وزير اين رژيم در نوار غزه با شکست روبرو شده است و تل‌آويو در آخرين درگيري، تسليم شد و پيروزي را تقديم حماس کرد.
ليبرمن که با کانال هفتم تلويزيون رژيم صهيونيستي گفت‌وگو مي‌کرد، با توصيف مقاومت مشروع ملت فلسطين ضد اشغالگري رژيم اسرائيل گفت: اسرائيل در برابر تروريسم(مقاومت) تسليم شد و دولت اسرائيل به رهبرانش که خواستار قتل ما هستند، مصونيت داده و آنها از هيچ چيزي هراس ندارند.
وي افزود: وقتي(مقاومت فلسطين) به سوي ما 500 موشک شليک کردند و ما آتش بس با حماس را با شروط آنها پذيرفتيم و بعد از همه دستاوردهايي که کسب کردند، باز هم شاهد موشک‌ها و مواد منفجره در مرزهاي غزه و درخواست‌هاي روزانه براي قتل ما هستيم.
وزير جنگ سابق رژيم صهيونيستي که به سبب اختلاف با بنيامين نتانياهو نخست وزير اين رژيم استعفا کرد، اظهار کرد نخست وزير(نتانياهو) و کابينه وي در اتخاذ تصميمات مربوط به غزه شکست خورده‌اند.
ليبرمن همچنين مدعي شد که به کرسي وزارت چنگ نزده بود و معتقد است که تصميم صحيحي گرفته است.