صفحه 6      شماره  4161      پنجشنبه 20 دی 1397


رئيس اداره ورزش و جوانان نهاوند:
سالن ورزشي روستاي
 قلعه قباد نهاوند 
آماده بهره‌برداري است
هگمتانه، گروه ورزش: رئيس اداره ورزش و جوانان نهاوند، گفت: سالن ورزشي روستاي قلعه قباد نهاوند آماده بهره‌برداري در دهه مبارک فجر شد.
مهرداد سعدي نژاد روز گذشته در بازديد از روند ساخت سالن ورزشي روستاي قلعه قباد از توابع بخش مرکزي نهاوند، گفت: خوشبختانه کف‌پوش سالن ورزشي روستاي قلعه قباد با پيگيري‌هايي که از طريق اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند انجام شد توسط پيمانکار شروع به چسباندن شده است.
وي با اشاره به اينکه اين پروژه از حدود 10 سال قبل رهاشده مانده بود، گفت: با حمايت‌هاي مسؤولان شهرستان و استان توانستيم در جشن 40 سالگي انقلاب شکوهمند اسلامي اين پروژه که نقش بسزايي در توسعه ورزش روستايي شهرستان دارد را به سرانجام برسانيم.
رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند، خاطرنشان کرد: اميدواريم با توجه به حضور جهانشير مديرکل ورزش و جوانان استان بتوانيم اماکن ورزشي نهاوند را از لحاظ کمي و کيفي به نقطه تعادل برسانيم تا شاهد موفقيت‌هاي روزافزون و بيش‌ از پيش ورزشکاران نهاوندي در حوزه‌هاي مختلف باشيم. وي در خصوص واگذاري سالن‌هاي ورزشي شهرستان نهاوند هم عنوان کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان‌ها در قبال باشگاه‌هاي ورزشي با توجه به اينکه خصوصي هستند دخالتي ندارد؛ چراکه خود داراي درآمد هستند.
سعدي‌نژاد با بيان اينکه خوابگاه مجموعه ورزشي عليمراديان واگذار شده و هيچ دخل و تصرفي در آن نداريم، گفت: در حال حاضر نيز خوابگاه مجموعه بانوان با 30 درصد پيشرفت فيزيکي در حال ساخت است. وي با بيان اينکه اگر مشکل خوابگاه ورزشي در نهاوند رفع شود ظرفيت برگزاري مسابقات کشوري در شهرستان را داريم، بيان کرد: اگر مشکل خوابگاه نداشتيم تاکنون بيش از چهار تا پنج مسابقه قهرمان کشوري را که درخواست ميزباني داديم در نهاوند اجرا مي‌کرديم اما متأسفانه فدراسيون‌ها به خاطر نبود خوابگاه نپذيرفتند.
رئيس اداره ورزش و جوانان نهاوند با تأکيد بر اينکه پروژه‌هايي داريم که در دهه فجر به بهره‌برداري مي‌رسند، افزود: عمليات ساخت اين پروژه‌ها چند ماه گذشته متوقف‌ شده بود که خوشبختانه در حال حاضر علاوه بر سالن ورزشي قلعه قباد، سالن‌هاي باباقاسم، باستاني عليمراديان و دهفول، چمن ورزشي گيان، برزول و فيروزان در حال ساخت و بهره‌برداري هستند.