صفحه 6      شماره  4161      پنجشنبه 20 دی 1397


درخشش بانوان فامنين در مسابقات جام نشاط و تندرستي کشور
هگمتانه، گروه ورزش: بانوان ورزشکار فامنين درمسابقات جام نشاط و تندرستي کشور به ميزباني استان کرمانشاه خوش درخشيدند.
دبير هيأت ورزش‌هاي همگاني شهرستان فامنين گفت: بانوان ورزشکار فامنين در مسابقات جام نشاط و تندرستي منطقه شش کشور به ميزباني استان کرمانشاه مقام دوم اين مسابقات را کسب کردند.
پريسا عاشوري با اشاره به اينکه بانوان شهرستان فامنين از ظرفيت‌ها و استعدادهاي بسيار خوبي در رشته‌هاي مختلف بهره‌مند هستند، گفت: در اعزام تيم هفت نفره منتخب استان از ورزشکاران فامنين در رده سني آزاد حضور داشتند که با تمرينات منظمي موفق به کسب عنوان دومي اين دوره از مسابقات شدند.
دبير هيأت ورزش‌هاي همگاني شهرستان فامنين و سرپرست تيم اعزامي استان در اين مسابقات گفت: شهرستان فامنين فاقد مجموعه ورزشي مختصص بانوان است و اين با توجه به علاقه بسيار زياد بانوان براي شرکت در فعاليت‌هاي ورزشي بانوان شهرستان را با مشکلاتي مواجه کرده است.
عاشوري افزود: استعدادهاي ورزشي شهرستان فامنين کم نظير است و موفقيت‌هاي حاصله و کسب عناوين قهرماني در رده‌هاي سني و رشته‌هاي مختلف در سطح استاني و ملي و جهاني گواه اين ادعاست و بايد براي بروز و ظهور بيشتر اين استعدادها تلاش کرد.
گفتني است، در ترکيب تيم اعزامي جام نشاط و تندرستي استان عاطفه عاشوري، هانيه رباني، فاطمه رباني، فاطمه عاشوري، زهرا عسگري، راضيه عاشوري و آيلار عاشوري با مربيگري اعظم صميمي حضور داشتند.