صفحه 6      شماره  4157      یکشنبه 16 دی 1397


افتتاح فاز اول ورزشگاه 5 هزار نفري ملاير در دهه فجر
هگمتانه، گروه ورزش: رئيس اداره ورزش و جوانان ملاير از افتتاح فاز نخست ورزشگاه پنج هزار نفري ملاير همزمان با دهه فجر خبر داد.
مهدي رضايي با بيان اينکه تکميل طرح‌هاي نيمه‌تمام و سالن‌هاي ورزشي همواره يکي از اولويت‌هاي اداره ورزش و جوانان است، اظهار کرد: ورزشگاه پنج هزار نفري ملاير يکي از طرح‌هاي ورزشي است که کمبود اعتبارات باعث شده هنوز اين طرح به مرحله بهره‌‌برداري نرسد.
وي با اشاره به اينکه تاکنون 15 ميليارد تومان براي اجراي اين پروژه هزينه شده است، گفت: امسال چهار ميليارد تومان براي اين پروژه اختصاص پيدا کرد و طبق برآورد صورت گرفته هشت ميليارد تومان ديگر تا تکميل اين پروژه نياز است. رئيس اداره ورزش و جوانان ملاير از پيشرفت 65 درصدي اين ورزشگاه خبر داد و گفت: احداث اين ورزشگاه در زميني به مساحت 40 هزار متر از سال 89 شروع شده که فاز نخست آن در دهه فجر افتتاح مي‌شود.
وي با اشاره به افتتاح پايگاه قهرماني ملاير در مجموعه ورزشي کوثر در دهه فجر افزود: اين پايگاه يک مرکز استعداديابي و نخبه‌پروري است که وسايل بدن‌سازي و تجهيزات اين پايگاه در همه رشته‌ها تجهيز شده است.
رضايي افتتاح سالن ورزشي روستاي ينگي‌کند ملاير در زميني به مساحت 926 متر و با اعتباري بالغ بر 700 ميليون تومان از اعتبارات استاني را از ديگر طرح‌هاي افتتاحي اداره ورزش و جوانان ملاير در دهه فجر دانست.
وي با اشاره به اينکه با برنامه‌ريزي‌هاي دقيق و مناسب و ارائه راهکارهاي لازم به دنبال برگزاري بهتر برنامه‌هاي دهه فجر در ملاير هستيم، تصريح کرد: 75 برنامه مختلف شامل 32 برنامه ورزشي، 28 برنامه فرهنگي و بيش از 15 برنامه در حوزه جوانان توسط اداره ورزش و جوانان ملاير اجرا مي‌شود.
رئيس اداره ورزش و جوانان ملاير بر همکاري هيأت‌هاي ورزشي و حوزه جوانان شهرستان بر اجراي بهتر برنامه‌ها تأکيد کرد و گفت: اين برنامه‌ها امسال با عنوان گراميداشت فجر 40 برگزار خواهد شد.