صفحه 4      شماره  4152      دوشنبه 10 دی 1397


در ديدار مردمي مديرکل راه و شهرسازي استان همدان مطرح شد
ضرورت تشکيل جلسات براي حل مشکلات مردم
هگمتانه، گروه رويداد: در ادامه برگزاري منظم و مستمر ديدارهاي مردمي مديرکل راه و شهرسازي، ملاقات شوندگان موفق به ديدار مستقيم با مهندس رباني و طرح مشکلات خود شدند.
به گزارش هگمتانه به نقل از روابط عمومي اداره کل راه و شهرسازي استان همدان، در اين ديدار مردمي که جمعي از معاونان نيز حضور داشتند، مهندس حسن رباني ارشد مشکلات و درخواست‌هاي شهروندان در زمينه املاک و حقوقي، مسکن مهر و شهرسازي را بررسي و براي اين مشکلات راهکارهاي قانوني و دستورات لازم صادر نمود.
مديرکل راه و شهرسازي استان اين جلسات را زمينه‌ساز حل مشکلات مردم و ضروري توصيف کرد و گفت: در همه پي نوشت‌ها تأکيد کردم که حوزه‌هاي مختلف موظف هستند نتيجه را به اينجانب گزارش دهند و به طور قطع به اين جلسه متکي نخواهم بود و تا حل مشکل آخرين نفر از افرادي که در اين جلسات حضور يافتند موضوعات را پيگيري خواهم کرد. 
وي با بيان اينکه خروجي فعاليت‌ها بايد به حل مشکلات و رفاه مردم منجر شود، گفت: اساس فعاليت همه حوزه‌ها در اين اداره کل بايد رفع مشکلات مردم نه از سر منت بلکه براساس تکليف باشد. 
گفتني است، ملاقات مردمي مديرکل راه و شهرسازي به صورت مستمر برگزار مي‌شود و مراجعان مي‌توانند با مراجعه به اداره کل راه و شهرسازي استان همدان بخش روابط عمومي فرم مربوط به اين ملاقات را دريافت نمايند.