صفحه 6      شماره  3861      شنبه 25 آذر 1396


«اتحاد جوان شاهد» قهرمان مسابقات فوتبال محلات همدان شد
هگمتانه، گروه ورزش: اختتاميه فوتبال محلات همدان با برگزاري ديدار مرحله نهايي دنبال شد و با قهرماني تيم «اتحاد جوان شاهد» به پايان رسيد.
ديدار فينال فوتبال محلات همدان بين دو تيم اتحاد جوان شاهد و شهداي چهرقان برگزار شد و در نهايت تيم اتحاد جوان شاهد به سرمربيگري جابر يونسي در يک ديدار حساس و بسيار زيبا موفق شد با نتيجه سه بر دو پيروز شود و مقام قهرماني اين دوره از مسابقات محلات را کسب کند.
پس از اتمام اين مسابقه مراسم اختتاميه و اهداي جام به تيم‌ها با حضور مسؤولان سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري همدان، اعضاي شوراي شهر، مديرکل و معاون اداره کل ورزش و ساير مسؤولان برگزار شد.
مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري همدان در اين مراسم با اشاره به وضعيت ورزش محلات گفت: امسال 70 تيم در رده سني بزرگسالان و 70 تيم در رده‌هاي پايه فوتبال فعاليت داشتند و 30 تيم در واليبال محلات و بيش از 20 تيم در هندبال محلات مسابقه دادند و مسابقات کشتي محلات نيز برگزار شد.
اميرحسين اسکندريان افزود: بيش از سه هزار نفر از نوجوانان و جوانان محلات شهر همدان امسال در ورزش محلات فعاليت کردند و مسابقات فوتبال محلات بيش از شش ماه به‌طور گسترده برگزار شد.
وي گفت: هدف اصلي در ورزش محلات دوري از معضلات اجتماعي، غني‌سازي اوقات فراغت و ترويج فرهنگ ورزش بين نوجوانان و جوانان است.
رئيس کميسيون فرهنگي و اجتماعي شوراي شهر همدان نيز در اين مراسم گفت: به تمامي مسؤولان و دست‌اندرکاران ورزش محلات، مربيان و بازيکنان يک خسته نباشيد و خدا قوت مي‌گويم که زحمات زيادي در اين عرصه کشيدند.
رضوان سلماسي عنوان کرد: ورزش محلات در دوره چهارم شوراي شهر پايه‌گذاري شد و خوشبختانه در حال حاضر جايگاه خوبي پيداکرده و بايد اين نويد را بدهم که رويکرد شوراي پنجم نيز در خصوص ورزش محلات حمايتي خواهد بود تا در يک دوره چهارساله شاهد گسترش ورزش محلات باشيم.