صفحه 4      شماره  3769      شنبه 28 مرداد 1396


فرماندار بهار در شوراي ترافيک:
لزوم نظارت بيشتر بر راه‌ها براي جلوگيري از قاچاق
هگمتانه- گروه شهرستان: فرماندار بهار در نشست شوراي ترافيک اين شهرستان گفت: ترافيک معضل اساسي در شهرهاي بزرگ است که بايد آن را کنترل کنيم تا در شهرهاي کوچک دچار آن نشويم. 
به گزارش خبرنگار هگمتانه از بهار، محسن مرادي‌پناه اضافه کرد: اين شورا بايد هماهنگي و تصميماتي اتخاذ نمايد که عبور و مرور در سطح شهرستان به سهولت انجام پذيرد و آموزش عمومي ويژه اقشار مختلف امري ضروري است که بايد به آن توجه شود .
وي تصريح کرد: با توجه به اينکه راه‌هاي مواصلاتي زيادي در شهرستان وجود دارد و برخي راه‌ها، راه‌هاي امني براي قاچاقچيان است بايد پليس راهور شهرستان کنترل و نظارت بيشتري داشته باشد و راه‌هاي بين شهري به صورت محسوس و نامحسوس بازرسي شود. 
مرادي‌پناه با ابراز نارضايتي از برخي دستگاه‌ها گفت: متأسفانه برخي دستگاه‌ها مصوبات اين شورا را اجرا نکرده‌اند که اجراي اين مصوبات ضروري است. 
فرماندار بهار با بيان اينکه مصوبات اين شورا قانوني است و اجراي آن توسط اعضا ضروري است، افزود: اعضاي اين شورا و دستگاه‌هاي خدمات‌رسان بايد تعامل لازم را داشته باشند و در جهت کاهش ترافيک تلاش نمايند.
وي ادامه داد: بيش از 35 هزار دستگاه موتورسيکلت در شهرستان بهار وجود دارد که 90 درصد راکبان آن کشاورزان هستند و بايد به گونه‌اي عمل شود تا نارضايتي ايجاد نشود و راکبان نيز قوانين راهنمايي و رانندگي را رعايت کنند و استفاده از کلاه ايمني از ضروريات است.