صفحه 3      شماره  3760      سه شنبه 17 مرداد 1396


ظريف: موضع جمهوري اسلامي 
در خصوص فلسطين اصولي
 و غيرقابل تغيير است 
دکتر ظريف وزير امور خارجه کشورمان با هيأت حماس که به‌مناسبت مراسم تحليف رياست جمهوري اسلامي ايران در تهران به‌سر مي‌برد، ملاقات و بر حمايت جمهوري اسلامي ايران از آرمان فلسطين و مقاومت تأکيد و اظهار کرد: موضع جمهوري اسلامي در خصوص فلسطين اصولي و غير قابل تغيير است.
 
ارسال اطلاعات حساب بانکي
 با گردش بالاي ??? ميليون تومان به سازمان مالياتي 
مديرکل سازمان مالياتي با بيان اينکه اطلاعات حساب‌هاي با گردش بالاي ??? ميليون تومان در سال از طريق بانک‌ها به سازمان مالياتي ارسال خواهد شد، گفت: تنها دغدغه بانک‌ها در ارائه اطلاعات، عملکرد يک‌پارچه در اين زمينه است. 
 
حذف صفر پول فعلاً منتفي شد 
بانک مرکزي در حالي مأموريت دفاع از لايحه تغيير نام واحد پولي در مجلس شوراي اسلامي را عهده‌دار شده که سيف از تعيين تکليف پديده استثنايي دواسمي بودن پول ملي يعني ريال و تومان در آينده نزديک خبر داده است. 
 
حذف قبوض کاغذي تلفن ثابت
معاون امور مشتريان شرکت مخابرات ايران با اشاره به اعلام صورت حساب قبض يک‌ماهه از مرداد و حذف قبوض کاغذي تلفن ثابت تا پايان سال، از مشوق‌هايي براي کساني که قبض خود را بدون صورت‌حساب و به صورت مستقيم پرداخت مي‌کنند خبر داد.
 
شهريور، وعده جديد ارزاني پياز
رئيس اتحاديه فروشندگان ميوه و سبزي اعلام کرد: طي هفته گذشته قيمت پياز ?? درصد کاهش يافت و به کيلويي ???? تا ???? تومان در ميدان مرکزي ميوه و تره‌بار رسيده است. با توجه به قيمت عمده‌فروشي و خرده‌فروشي اين محصول همچنان فاصله حدود ? برابري تا نرخ منطقي براي مصرف‌کننده که کمتر از کيلويي ???? تومان است، وجود دارد که شهريور ماه محقق مي‌شود.