صفحه 6      شماره  3672      چهارشنبه 30 فروردین 1396


جدال مرگ و زندگي در ليگ دسته 2
 شهرداري همدان در انديشه شکار شاهين
هگمتانه- گروه ورزش: نبرد تيم‌هاي شهرداري همدان و شاهين شهرداري بوشهر از هفته ششم مرحله دوم رقابت‌هاي ليگ دسته 2 فوتبال کشور ، جدال مرگ و زندگي براي 2 تيم محسوب مي‌شود.
اين 2 تيم امروز در حالي از ساعت 16:30 در ورزشگاه شهداي قدس همدان به مصاف يکديگر مي‌روند که پيروزي هر تيم احتمال آن را براي صعود افزايش مي‌دهد.
شهرداري همدان هم اينک با کسب 9 امتياز و تفاضل گل کمتر نسبت به تيم نفت و گاز گچساران در رده دوم جدول گروه يک اين رقابت‌ها قرار گرفته است و تيم شاهين شهرداري بوشهر نيز با 8 امتياز رتبه سوم را در اختيار دارد.
نبرد 2 تيم در واقع در جهت کسب پيروزي و اميدواري بيشتر آنها براي صعود به ليگ يک خواهد بود.
* نبرد براي صدر جدول
جدال 2 تيم هفته گذشته در بوشهر با حاشيه‌هايي همراه بود و هم‌اکنون با توجه به درگيري‌هاي بازي رفت، پيش‌بيني هرگونه اتفاق در بازي برگشت وجود دارد.
شاگردان هادي گل‌محمدي در تيم شهرداري به دنبال کسب سه امتياز اين بازي هستند تا بتوانند در صورت شکست نفت و گاز گچساران صدر جدول را تصاحب کنند.
شهرداري همدان در صورت شکست نفت و گاز گچساران اين فرصت را دارد تا با کسب امتياز مقابل شاهين شهرداري بوشهر، بار ديگر به صدر جدول بازگردد.
تيم شاهين شهرداري بوشهر نيز در صورت برتري مقابل شهرداري همدان و باخت تيم نفت و گاز گچساران فرصت طلايي براي رسيدن به صدر جدول را دارد.
* تساوي به سود حريفان
تيم‌هاي حاضر در گروه يک ليگ دسته دوم فوتبال نيز بهترين نتيجه اين ديدار را تساوي مي‌دانند.
هف سمنان تعقيب‌کننده اصلي اين 2 تيم هم اينک با 6 امتياز در جايگاه چهارم قرار دارد و در صورت تساوي اين 2 تيم احتمال صعود را دارد.
ساير حريفان اين گروه نيز براي نزديک شدن به مدعيان بالاي جدول اميدوار به تساوي در اين مسابقه هستند.
از سوي ديگر تيم نفت و گاز گچساران صدرنشين جدول نيز بازي سختي مقابل شهرداري تبريز دارد و بهترين نتيجه براي آنها تساوي شهرداري همدان و شاهين شهرداري بوشهر است.
دور برگشت مرحله دوم اين رقابت‌ها در حالي از امروزآغاز مي‌شود که هر تيم پنج بازي مهم و سرنوشت‌ساز پيش رو دارد و تيمي که بيشترين نتيجه را کسب کند، صعود به ليگ دسته يک را جشن مي‌گيرد.
* برنامه هفته ششم ليگ 2
امروز، ساعت 16:30؛
 شهرداري همدان - شاهين شهرداري بوشهر
شهرداري تبريز - نفت و گاز گچساران
اروند خرمشهر - هف سمنان