صفحه 6      شماره  3664      یکشنبه 20 فروردین 1396


قهرماني بانوي پينگ‌پنگ‌باز همداني در دسته برتر کشور
هگمتانه- گروه ورزش: رئيس هيأت تنيس‌ روي‌ ميز استان همدان گفت: بانوي پينگ‌پنگ‌باز همداني قهرمان دسته برتر نوجوانان کشور شد.
محسن افروخته در گفت‌وگويي با اشاره به مسابقات تنيس‌ روي‌ ميز دسته آزاد و برتر کشور، اظهار کرد: رقابت‌هاي تنيس روي‌ ميز دسته آزاد و برتر نوجوانان دختر کشور با حضور 82 شرکت‌کننده از سراسر کشور در اهواز برگزار شد.
وي ادامه داد: اين مسابقات از 15 تا 17 فروردين ماه در اهواز با 138 بازي در دو مرحله برگزار شد که پس از راهيابي 6 بازيکن برتر دسته آزاد، مسابقات دسته برتر در دو مرحله انجام پذيرفت.
رئيس هيأت تنيس‌ روي‌ ميز استان همدان تأکيد کرد: «هديه آقامحمدي» بازيکن همداني حاضر در دسته آزاد بود که به همراه پنج ورزشکار ديگر موفق به حضور در دسته برتر شد تا سهميه همدان در اين دسته به دو نفر افزايش يابد.
وي افزود: بعد از انجام 38 بازي در جدول اصلي حذفي آسيايي با تعيين مقام در نيمه‌نهايي شيما صفايي از همدان مقابل کيميا رستمي از تهران قرار گرفت و با نتيجه چهار بر دو، شيما صفايي به مرحله نهايي راه پيدا کرد.
افروخته بيان کرد: در ديگر بازي نيمه‌نهايي اين مسابقات پريناز حاجيلو از البرز مقابل فرناز اسکندري از خوزستان قرار گرفت و اين بازي با نتيجه چهار بر يک به نفع حاجيلو پايان يافت و ديگر فيناليست مشخص شد.
وي اضافه کرد: در ديدار نهايي اين مسابقات پريناز حاجيلو از البرز و شيما صفايي از همدان با هم به رقابت پرداختند که در پايان پينگ‌پنگ‌باز همداني با نتيجه 4ـ 2 برنده بازي و قهرمان اين دوره از بازي‌ها شد.
رئيس هيأت تنيس‌ روي‌ ميز استان همدان يادآور شد: هديه آقا‌محمدي ديگر ورزشکار همداني حاضر در اين مسابقات به مقامي بهتر از سيزدهمي دست پيدا نکرد.