صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۶
آذر
۱۴۰۰

شماره
۴۹۴۳

امروز: ۶ (آذر) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Saturday 2021 (Nov) 27

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: دبیر شورای حوزه علمیه استان همدان، با اشاره به آغاز فعالیت سه مدرسه امین نوع یک در همدان، گفت: در مدارس امین، در کنار تمامی فعالیت‌های معمول آموزشی، برنامه‌های فرهنگی تربیتی ویژه‌ای نیز در مدرسه با هماهنگی مسؤول و هئیت امنا برگزار خواهد شد.

به گزارش هگمتانه، حجت الاسلام سید سعید بطحائیان، با اشاره به آغاز فعالیت مدارس امین نوع یک در همدان، اظهار کرد: یکی از توافقات حوزه علمیه با وزارت آموزش و پرورش فعالیت مدارس امین نوع یک است که در آن مدرسه با همان کادر موجود، اما با حضور یک مسؤول روحانی در طول سال تحصیلی به کار خود ادامه می‌دهد.

وی با بیان اینکه این مدرسه به صورت هیأت امنایی اداره خواهد شد، گفت: در مدارس امین، در کنار تمامی فعالیت‌های معمول آموزشی برنامه‌های فرهنگی تربیتی ویژه‌ای نیز با هماهنگی مسؤول و هئیت امنا برگزار می‌شود.

مدیر حوزه علمیه زنگنه همدان، با اعلام خبر فعالیت سه مدرسه امین نوع یک در سال تحصیلی1401-1400 در همدان، یادآور شد: سه مدرسه در مناطق علاقبندیان، حصار و مریانج در دوره ابتدایی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

دبیر شورای حوزه علمیه استان همدان، افزود: از آنجایی که عمده توجه و فعالیت مدارس امین، تمرکز بر کارهای تربیتی و فرهنگی است، بنابراین با استفاده از ظرفیت روحانیان مستقر به دنبال تحقق اهداف موجود خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه حجت الاسلام امین عباسی به عنوان مسؤول مدارس امین نوع یک همدان در حال فعالیت است، مطرح کرد: البته مدارس امین از تابستان امسال فعالیت‌های آموزشی، تربیتی خود را آغاز کرده است و با حضور طلاب کانون تابستانی را تشکیل داده که در همین راستا نیز نماینده ولی فقیه در استان و مدیر حوزه علمیه استان همدان ضمن حضور در محل برگزاری این اردو از نزدیک در روند انجام فعالیت‌ها قرار گرفتند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: