صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۶
آذر
۱۴۰۰

شماره
۴۹۴۳

امروز: ۶ (آذر) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Saturday 2021 (Nov) 27

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه شهرستان: نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: اجرای فاز دوم پتروشیمی هگمتانه 400 نفر ظرفیت جدید اشتغالزایی خواهد داشت.

به گزارش هگمتانه، حمیدرضا حاجی‌بابایی با اشاره به نشست هماهنگی با مدیرعامل شرکت پتروشیمی هگمتانه اظهار کرد: پتروشیمی هگمتانه در خاورمیانه منحصر به فرد است که امیدواریم با پشتوانه تجارب ارزنده و مدیریت جهادی امین بیانک، تحقق چشم‌انداز پیش‌بینی شده، برای پروژه تسریع شود.

وی تأکید کرد: پتروشیمی هگمتانه با همکاری دولت و بخش خصوصی به بهره‌برداری رسیده و مهمترین دستاورد این شرکت برای همدان رونق اشتغال و توسعه اقتصادی است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: این شرکت با ظرفیت بکارگیری 300 نفر شروع به کار کرده که با توافق صورت گرفته با سرمایه‌گذاری جدید، ظرفیت اشتغالزایی آن با افزایش 400 نفری به 700 نفر خواهد رسید.

وی افزود: محصول شرکت پتروشیمی هگمتانه در خاورمیانه منحصربه فرد است و با ظرفیت‌سازی جدید می‌تواند، بازار مناسبی را در منطقه به خود اختصاص دهد.

حاجی‌بابایی بیان کرد: با اجرای فاز دوم پتروشیمی هگمتانه، 400 شغل جدید ایجاد می‌شود و ارزآوری و توسعه اقتصادی مناسبی را شاهد خواهیم بود.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: