صفحه 1 : شهرستان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : باغبان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : فرهنگ و ادب صفحه 8 : فرهنگی

۲۶
فروردین
۱۴۰۰

شماره
۴۷۷۰

امروز: ۲۷ (فروردین) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Friday 2021 (Apr) 16

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه ورزش: سرپرست اداره ورزش و جوانان اسدآباد بر ضرورت راه‌اندازی سمن خیرین ورزشی در این شهرستان تأکید کرد و گفت: با راه‌اندازی سمن خیرین ورزشی با توجه به محدود بودن اعتبارات با استفاده از ظرفیت خیرین می‌توان گام‌های مؤثری در زمینه‌های تکمیل طرح‌های عمرانی ورزشی برداشت.

علی جمور با بیان اینکه افرادی که به راه‌اندازی سمن ورزشی خیرین و نیز سمن حوزه آسیب‌های اجتماعی بانوان در شهرستان علاقمند باشند اداره ورزش و جوانان از آنان حمایت خواهد کرد افزود:در حال حاضر در شهرستان اسدآباد 6 سازمان مردم نهاد در زمینه‌هایی چون آسیب‌های اجتماعی،فرهنگی، پهلوانی و مذهبی...دارای فعالیت هستند.

وی با اشاره به فعالیت یک مورد سمن در حوزه آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی در روستای گذرکجین شهرستان گفت: روستاهای اسدآباد فاقد سمن و تشکل‌های مردمی هستند که در همین راستا در سال 1400 طی برنامه‌ریزی‌ها سعی بر آن داریم با رایزنی و حمایت اداره کل در روستاهای شهرستان طرح «هر روستا، یک سمن» را عملی کنیم.

جمور خاطر نشان کرد:در طرح «هر روستا، یک سمن» در تلاش هستیم تا با شناسایی افراد توانمند و فعال در زمینه اجتماعی با ارائه کلاس‌های آموزشی و نیز مشخص کردن مسیر برای تشکیل سمن در هر روستا آنها را نسبت به راه‌اندازی سمن‌های مردم نهاد با اخذ مجوز تأسیس کمک و حمایت کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسدآباد در ادامه بر ضرورت فعال شدن رده‌های سنی تیم بسکتبال در این شهرستان تأکید کرد و گفت:در حال حاضر شهرستان اسدآباد دارای 30 هیأت ورزشی بوده که با پیگیری‌های انجام شده در آینده نزدیک هیأت کبدی شهرستان نیز راه‌اندازی خواهد شد.

جمور با اشاره به اینکه ورزش تیر اندازی با کمان نیز محل آن مشخص شده و در حال فعال شدن است یاد آور شد: در رابطه با هیأت شطرنج نیز محل خانه شطرنج تعیین شده و با ظرفیت خیرین در دست راه‌اندازی بوده ضمن اینکه ورزش گلف نیز با استفاده از ظرفیت خیرین در حال راه‌اندازی است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: