صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
فروردین
۱۴۰۰

شماره
۴۷۶۹

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Thursday 2021 (Apr) 15

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان خاطرنشان کرد: مبلغ یک هزار و 300 میلیارد ریال تسهیلات کرونا در همدان پرداخت شده است.

به گزارش هگمتانه، احمد توصیفیان پیش از ظهر دیروز با بیان اینکه سال گذشته برای 25 هزار و 173 نفر اشتغال در بخش مسکن و غیر مسکن ایجاد شد اظهار کرد: این رقم معادل 129 درصد میزان اشتغال پیش‌بینی بود که در این راستا 14 هزار و 454 نفر برای اولین بار بیمه تأمین اجتماعی و صندوق بیمه روستاییان و عشایر شدند.

وی تأکید کرد: در ایجاد این مشاغل 74 هزار و 438 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی صورت گرفته و تسهیلات بانکی به غیر از اعتبارات تملک دارایی‌ها اعطا شده که نسبت به سرمایه‌گذاری پیش‌بینی شده در سند توسعه اشتغال 136 درصد تحقق را نشان می‌دهد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در خصوص پرداخت تسهیلات روستایی بیان کرد: در پنج مرحله مبلغ 4 هزار و 417 میلیارد ریال طبق سهمیه به استان تخصیص داده شده که تاکنون مبلغ 4 هزار و 796 میلیارد ریال عقد قرارداد و پرداخت شده است.

به نقل از فارس، وی با بیان اینکه در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی استان همدان رتبه برتر کشور را به دست آورد درخصوص پرداخت تسهیلات کرونا نیز خاطرنشان کرد: در این بخش با همکاری بانک‌های عامل مبلغ یک هزار و 300 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: