صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
فروردین
۱۴۰۰

شماره
۴۷۶۹

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Thursday 2021 (Apr) 15

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان اعلام کرد: با توجه به قرمز شدن وضعیت کرونا در استان همدان مرکز تعویض پلاک این استان از امروز تعطیل است.

به گزارش هگمتانه، سرهنگ علی فکری روز چهارشنبه بیان کرد: با توجه به افزایش تعداد مبتلایان و افراد مشکوک به ویروس کرونا، مرکز تعویض پلاک استان همدان به منظوری پیشگیری از شیوع این ویروس از روز پنجشنبه تعطیل می‌شود.

وی یادآوری کرد: علاوه بر تعطیلی مرکز تعویض پلاک، آزمون کتبی و عملی آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای دریافت گواهینامه نیز تا اطلاع بعدی و بازگشت به شرایط عادی برگزار نمی‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان یادآوری کرد: اواخر سال 98 نیز به علت شیوع ویروس کرونا در همدان مرکز تعویض پلاک این استان تعطیل شد که با تغییر رنگ بندی مجدد بازگشایی شد ولی خدمات رسانی در مراکز تعویض پلاک و شماره‌گذاری به صورت اینترنتی صورت گرفت.

سرهنگ فکری اضافه کرد: با در پیش گرفتن رویکرد اینترنتی و برخط کردن خدمات علاوه بر پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، در راستای تکریم ارباب رجوع از اتلاف وقت و هزینه خدمات گیرندگان از مجموعه انتظامی نیز جلوگیری شد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: