صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
فروردین
۱۴۰۰

شماره
۴۷۶۹

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Thursday 2021 (Apr) 15

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از مراجعه 813 مورد مشکوک به کرونا در روز دوشنبه به بیمارستان‌های همدان خبر داد که تاکنون بی سابقه بوده است.

به گزارش هگمتانه، منوچهر کرمی از واکسیناسیون بیش از شش هزار نفر از کادر درمان، جانبازان، گروه‌های پرخطر و گروه‌های خاص علیه بیماری کرونا خبر داد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در شرایط بسیار سخت کرونایی قرار داریم، اظهار کرد: متأسفانه تعداد موارد مراجعه با علائم مشکوک به بیماری کرونا به بیمارستان‌ها در شبانه روز دوشنبه از مرز 600 نفر عبور کرده و به 813 مورد رسیده که تاکنون بی سابقه بوده است و اغلب شهرستان‌ها در شرایط قرمز و نارنجی قرار دارند.

وی توصیه کرد: از شهروندان خواستاریم از هرگونه رفت و آمد غیرضروری بپرهیزند و شیوه‌نامه‌های بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند، چراکه با آمدن ویروس‌های جدید کرونا گردش ویروس به حدی بالا رفته که امکان ابتلای افرادی که ماسک نمی‌زنند بسیار بالاست.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا گفت: با بالا رفتن ابتلای مردم به ویروس کرونا، ظرفیت تخت‌های بیمارستانی کم و کیفیت مراقبت‌ها کاهش می‌یابد و متأسفانه در این شرایط مرگ و میر نیز افزایش خواهد یافت.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، وی تأکید کرد: از مردم استان خواستاریم از برگزاری هرگونه دورهمی و میهمانی، حتی میهمانی خانوادگی بپرهیزند تا بتوانیم موج جدید شیوع کرونا را مدیریت کنیم، در حال حاضر ورود و خروج پلاک‌های غیربومی به استان ممنوع شده است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: