صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
فروردین
۱۴۰۰

شماره
۴۷۶۹

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Thursday 2021 (Apr) 15

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: استاندار همدان با بیان اینکه مشکلات قشر کارگر باید با مذاکره، گفت‌وگو و پیگیری رفع شود گفت: کارگران بدانند اولویت مسؤولان فراهم کردن زمینه رفاه و آسایش آنها است.

به گزارش هگمتانه، سید سعید شاهرخی روز سه شنبه در نشست صمیمی با جامعه کار، تولید و تشکل‌های کارگری و بازنشستگان استان همدان با بیان اینکه نجیب‌ترین و تأثیرگذارترین قشر در جامعه، تشکل‌های صنفی و کارگری هستند افزود: قبل و بعد از انقلاب نیز این قشر در مناسبت‌ها و برنامه‌های مختلف از آرمان‌های انقلاب دفاع کردند و در پشتیبانی از جنگ نیز حضور قوی داشتند.

استاندار همدان ادامه داد: خانه کارگر علاوه بر پیوند با نظام اسلامی، حقوق کارگران جامعه را مطالبه و پیگیری می‌کند.

شاهرخی اظهار کرد: برخلاف برخی نقاط، مطالبات کارگران همدان در فضایی دموکراتیک و تأثیرگذار پیگیری می‌شود و این استان در این باره الگوی کشور است.

وی خاطرنشان کرد: به منظور همسان سازی حقوق، باید با صدای قوی مطالبه به حق جامعه کارگری را به دولت، مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون تلفیق منعکس کنید.

استاندار همدان با بیان اینکه حضور در کنار خیابان در شان کارگران نیست، افزود: به منظور انتقال دغدغه‌های کارگری زمینه برگزاری همایشی در تالار جلسات استانداری همدان با حضور مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دیگر مسؤولان تأثیرگذار ملی فراهم می‌شود.

شاهرخی یادآور شد: با توجه به تأکید مسؤولان بهداشتی به رعایت فاصله گذاری اجتماعی، نمایندگانی از سوی کارگران برای حضور در این جلسه انتخاب شده و جزئیات این نشست هم از طریق رسانه‌ها منعکس می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه بنا نداریم حرف کسی را نشنویم اظهار کرد: با حساب و کتاب و احترام، شنونده درد دل‌های قشر کارگری بوده و قصد سانسور نداریم.

استاندار همدان اظهار کرد: چنانچه جامعه کارگری از پیگیری مطالبه و دغدغه‌های آنها از سوی مسؤولان مطلع شوند، از حق خود کوتاه آمده و تشریک مساعی می‌کنند.

شاهرخی خاطرنشان کرد: چنانچه در اطلاع رسانی کوتاهی شده و کارگران توجیه نشوند از وضعیت به وجود آمده دلخور و گلایه مند شده و فکر می‌کنند کسی شنونده دغدغه‌های آنان نیست.

وی تأکید کرد: باید با شنیدن درد دل‌های قشر زحمت کش کارگری، این اعتماد را در آنها به وجود آورد تا کار به بداخلاقی کشیده نشود.

به نقل از ایرنا، استاندار همدان با بیان اینکه منطق در قشر کارگری همدان حاکم است اظهار کرد: انقلاب اسلامی متعلق به قشر کارگری است بنابراین مسؤولان برای خدمت به این افراد باید تلاش کنند.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: