صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
فروردین
۱۴۰۰

شماره
۴۷۶۹

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Thursday 2021 (Apr) 15

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از وجود مرغ به اندازه کافی در بازار همدان خبر داد و گفت: مردم نگران نباشند.

به گزارش هگمتانه، داریوش جودکی از حضور میدانی عوامل تعزیرات حکومتی استان در بازار مرغ سخن به میان آورد و اظهار کرد: با همراهی سازمان صنعت، معدن و تجارت بازدیدی از بازار مرغ همدان داشتیم که خوشبختانه این کالا به اندازه کافی در بازار موجود است.

وی بیان کرد: طبق تصمیم ستاد تنظیم بازار سازمان صمت به صورت روزانه اقدام به توزیع مرغ گرم در بازار می‌کند و مردم نگران نباشند، دیروز نیز در همین راستا بازدیدی از بازار داشتیم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان با تأکید بر اینکه روزگذشته از نزدیک نحوه توزیع مرغ را رصد کردیم و این برنامه همچنان ادامه خواهد داشت گفت: پل ارتباطی ما شماره تلفن 32523442 اداره کل، تلفن گویای 124 و سامانه www.124.ir سازمان صنعت، معدن و تجارت، سامانه پیامکی 300000135 و وبگاه t135.ir است و مردم می‌توانند درخواست، انتقاد و یا شکایات خود را از این طریق منتقل کنند تا در اسرع وقت رسیدگی و با متخلفان برخورد شود.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: