صفحه 1 : همه دانا صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : همه دانا صفحه 8 : فرهنگی

۱۱
اسفند
۱۳۹۹

شماره
۴۷۴۷

امروز: ۱۲ (اسفند) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2021 (Mar) 02

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: شهردار همدان با صدور پیامی فرا رسیدن پنجم اسفندماه،‌ روز مهندس را به تمامی مهندسان شهر همدان و همکاران خود در مجموعه مدیریت شهری که دغدغه مند توسعه و شکوفایی کهن شهر همدان هستند، تبریک گفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان؛ در پیام عباس صوفی آمده است: 

پنجم اسفند‌ماه سالروز تولد دانشمند بزرگ ایرانی "خواجه نصیرالدین طوسی" از بزرگترین مفاخر علمی جهان اسلام، به نام "روز مهندس" نامگذاری شده است.

تاریخ پر افتخار ایران اسلامی مدیون مهندسان فرهیخته و سخت کوشی است که پایه‌گذار تمدن بزرگ اسلامی ایرانی در این سرزمین بوده‌اند و توانسته اند با خلاقیت‎، نوآوری‎ و خودباوری‎ افتخارات بزرگی را در مسیر اعتلا و پیشرفت این دیار رقم بزنند.

بی شک شایستگی و توانمندی مهندسان ایرانی، بر کسی پوشیده نیست و امروز شاهد آن هستیم که مهندسان توانمند و نابغه ایرانی در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو احسن و شایسته ای در میدان عمل حضور دارند.

در این سال ها و در اوج تحریم های ظالمانه، پیشرفت های عظیم و بیشمار مهندسان ایرانی در حوزه های مختلف را شاهد هستیم که توانسته اند با بهره گیری از نبوغ، تخصص و تجارب ارزنده خود ایده ها و طرح های بزرگی را در جهان ارائه نمایند و افتخارات بزرگی را برای کشور رقم بزنند.

در مجموعه مدیریت شهری همدان شاهد حضور مهندسان پرتوان، متعهد، متخصص، خلاق و با انگیزه‌ای هستیم که در حوزه کاری خود منشا اثرات و برکات زیادی در جهت توسعه و آبادانی پایتخت تاریخ و تمدن ایران شده اند و با خدمات خود رضایت شهروندان را کسب کرده اند.

اینجانب پنجم اسفند ماه، روز ملی مهندس را خدمت جامعه مهندسین زحمتکش استان همدان، به ویژه همکاران متعهد و خدمتگزار خود در شهرداری همدان که طی سال‎های اخیر تلاش های بی وقفه ای در جهت خدمتگزاری به مردم و نظام جمهوری اسلامی داشته اند تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: