صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۶
اسفند
۱۳۹۹

شماره
۴۷۴۴

امروز: ۸ (اسفند) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Friday 2021 (Feb) 26

عناوین صفحه

تبلیغات

هگمتانه، گروه خبر همدان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان گفت: گردشگری همدان در چهاردهمین نمایشگاه گردشگری تهران معرفی می‌شود.

به گزارش هگمتانه، علی مالمیر روزگذشته از حضور همدان در نمایشگاه گردشگری خبر داد و اظهار کرد: استان همدان با غرفه 170 متری در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران حضور می‌یابد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از تاریخ 5 تا 8 اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود گفت: همدان با انجام طراحی و غرفه آرایی بسیار شکیل با حضور تمام فعالان گردشگری استان در این نمایشگاه شرکت کرده و ظرفیت‌های گردشگری همدان را معرفی می‌کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان بیان کرد: معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان از طریق ویدئو وال، معرفی سوغات و صنایع‌دستی و نشست‌های چهره به چهره با فعالان گردشگری از مهمترین برنامه‌های استان است.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه، نمایندگان شهرهای دارای نشان جهانی ملایر و لالجین، تشکل‌های حرفه‌ای گردشگری، شرکت‌های گردشگری نظیر علیصدر و تله‌کابین نیز حضور دارند.

مالمیر ضمن تأکید بر اینکه این نمایشگاه با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شده است افزود: ستاد برگزاری نمایشگاه‌ها تمهیدات لازم برای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و اصول فاصله‌گذاری اجتماعی را در نظر گرفته است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: