صفحه 1 : همه دانا صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : همه دانا صفحه 8 : فرهنگی

۱۱
اسفند
۱۳۹۹

شماره
۴۷۴۷

امروز: ۱۲ (اسفند) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2021 (Mar) 02

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: مدیر سینماهای مؤسسه بهمن سبز همدان از افتتاح پردیس سینمایی همدان در سال آینده خبر داد.

به گزارش هگمتانه، سعید شرفی با اشاره به بازسازی و تعمیر سینما قدس، اظهار کرد: طرح توسعه سینما قدس بر مبنای تبدیل به پردیس سینمایی در دستور کار قرار گرفته است که از تک سالن به چهار سالن تبدیل شود.

شرفی با اشاره به اینکه رونمایی از پردیس سینمای همدان در اوایل سال آینده انجام می‌شود، گفت: در این طرح سه سالن جدید به این سینما اضافه و به پردیسی با چهار سالن تبدیل می‌شود تا امکان نمایش هم زمان چندین فیلم برای مخاطبان فراهم شود. وی ظرفیت این سالن‌ها را 460 نفر برشمرد و افزود: این پردیس شامل یک سالن 260 نفره، 100 نفره و دو سالن نیز به‌صورت 50 نفره خواهد بود.

مدیر امور سینماهای مؤسسه بهمن سبز همدان با بیان اینکه سینما فلسطین و بهمن ملایر هم صاحب 2 سالن 26 نفره کودک خواهند شد، گفت: سینما فلسطین نیز تا پایان سال صاحب سومین سالن به‌صورت وی.آی.پی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون همدان با یک‌هزار و 100 صندلی در سینماهای قدس، فلسطین و بهمن ملایر پذیرایی علاقه‌مندان است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: