صفحه 1 : همه دانا صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : همه دانا صفحه 8 : فرهنگی

۶
بهمن
۱۳۹۹

شماره
۴۷۲۰

امروز: ۶ (بهمن) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Monday 2021 (Jan) 25

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس تعاون روستایی استان همدان از عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در طرح «از مزرعه تا سفره» خبر داد و گفت: نخستین بازار روستایی در دهه فجر افتتاح می‌شود.

به گزارش هگمتانه، مجید مسلمی‌راد روز گذشته با اشاره به اینکه طرح عرضه مستقیم محصولات کشاورزی با شعار "از مزرعه تا سفره" دهه فجر اجرایی می‌شود اظهار کرد: با توجه به کارگروه تنظیم بازار و طرح مسأله عرضه محصولات کشاورزی، پیشنهاد عرضه مستقیم کالا در صورت مکان‌‌یابی مناسب در شهر داده شد که مورد پذیرش قرار گرفت.

وی بیان کرد: با این اقدام هم تولیدکننده منتفع خواهد بود و هم مصرف‌کننده زیرا محصولات با قیمت مناسبی از تولیدکننده خریداری شده و با قیمت مناسبی هم به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

رئیس تعاون روستایی استان همدان با بیان اینکه قرار است این غرفه‌های عرضه مستقیم کالا در چند نقطه شهر باشد گفت: در حال حاضر فعلا زمینی به مساحت 540 متری در کوی شهید مدنی انتخاب شده تا آماده عرضه کالا شود.

وی افزود: در صورت استقبال و بازخورد مثبت مکان‌های مناسب دیگری نیز به این امر اختصاص خواهد یافت.

به نقل از فارس، مسلمی‌راد با بیان اینکه این طرح در قالب روستابازار تعریف شده است تأکید کرد: عرضه مستقیم محصولات کشاورزی به منظور حذف واسطه‌ها و دلالان است که باغداران و زارعان و کشاورزان محصولات خود را مستقیم در این مکان‌ها عرضه کنند.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: