صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : باغبان صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
دی
۱۳۹۹

شماره
۴۷۱۳

امروز: ۲۹ (دی) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Monday 2021 (Jan) 18

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه شهرستان: فرماندار کبودرآهنگ گفت: اینکه بگوییم کارخانه شیمی معدنی آلایندگی ندارد، حرفی بیهوده است و تعطیل کردن آن غیرمنطقی است اما باید توازنی بین اینکه سلامتی مردم حفظ شود و چرخه تولید کارخانه دایر باشد، به وجود بیاید.

به گزارش هگمتانه، حجت‌الله مهدوی دوشنبه 22 دی ماه در بازدید از کارخانه شیمی معدنی در شهرک صنعتی ویان شهرستان کبودراهنگ، بر توسعه این کارخانه و ایجاد اشتغال بیشتر و گستردگی بازار فروش محصولات این کارخانه در سطح کشور و حتی در عرصه صادرات بین المللی تأکید کرد.

مهدوی اعلام کرد: شرکت شیمی معدنی همدان نخستین و تنها تولیدکننده کربنات کلسیم رسوبی در ایران و بزرگترین در منطقه غرب آسیا با نام تجاری برین با طیف گسترده محصولات در خدمت صنایع داخلی و بازارهای جهانی است و همه ما باید از این ظرفیت ملی برای پیشرفت شهرستان و افزایش تولید تلاش کنیم و هدف این است برای حل مشکل آلودگی هوا چاره بیندیشیم.

وی خاطرنشان کرد: محصولات این شرکت طیف گسترده‌ای از صنایع را پوشش می‌دهند از جمله صنایع رنگ و پوشش‌های صنعتی، انواع بتانه و سیلانت، خمیرهای آب بندی، صنایع پلیمر، لاستیک، کاغذ، مرکب چاپ، صنایع شوینده و بسیاری از صنایع دیگر که کربنات کلسیم مصرف می‌کنند.

فرماندار کبودرآهنگ به همراه معاون امور عمرانی استاندار همدان و مدیرکل مدیریت بحران استانداری از کارخانه شیمی معدنی در شهرک صنعتی ویان شهرستان کبودراهنگ بازدید کردند و از نزدیک مشکلات آلایندگی این کارخانه را مورد برسی قرار دادند.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: