صفحه 1 : شهرستان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : خبر همدان صفحه 8 : فرهنگی

۲۹
دی
۱۳۹۹

شماره
۴۷۱۴

امروز: ۲۹ (دی) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Monday 2021 (Jan) 18

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی هشدار داد: دوگانگی‌هایی که همیشه در آستانه انتخابات راه می‌اندازند مانند دوگانه مذاکره یا معیشت، جنگ یا معیشت، هسته‌ای یا معیشت، آمریکا یا معیشت، فتنه‌هایی بوده که همیشه دنبال کردند و اگر مردم را بیدار و آگاه نکنیم همین دوگانگی‌ها ممکن است دوباره فتنه‌هایی را به دنبال داشته باشد.

به گزارش هگمتانه، احمدحسین فلاحی در صحن علنی مجلس در روز چهارشنبه در نطق میان دستور، گفت: قرآن کریم به فتنه‌گرانی که همیشه فتنه‌های خود را توجیه می‌کنند هشدار داده که رفتار و اعمال ما برای جلوگیری از فتنه بود و بدانید که شما در فتنه ساقط شدید و جهنم به شما کافران تسلط دارد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به حماسه نهم دی ماه، افزود: 9 دی حاوی پیامی بود و دست رد بر سینه کسانی بود که با دروغ‌پردازی و آشوب‌گری دنبال دنیای پست خود بودند؛ هشداری که امروز نمایندگان، نخبگان، اساتید و دلسوزان نظام اسلامی باید مورد توجه قرار دهند این است که فتنه‌های قبل از 9 دی رفع نشد بلکه دفع شد و هر 10 سال یکبار برنامه‌ریزی کردند و کشور را به آشوب کشاندند و به تعبیر رهبر معظم انقلاب نظام را به لبه پرتگاه سقوط بردند.

وی ادامه داد: اگر امروز غفلت کنیم با توطئه‌هایی که امروز دارند و دوگانگی‌هایی که همیشه در آستانه انتخابات راه می‌اندازند مانند دوگانه مذاکره یا معیشت، جنگ یا معیشت، هسته‌ای یا معیشت، آمریکا یا معیشت، فتنه‌هایی بوده که همیشه دنبال کردند و اگر مردم را در همین ایامی که ایام فاطمیه و بصیرت زهرایی است بیدار و آگاه نکنیم همین دوگانگی‌ها ممکن است دوباره فتنه‌هایی را به دنبال داشته باشد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس یازدهم یادآور شد: در قرآن کریم به فتنه‌گران هشدار داده شده که فکر نکنند فتنه‌هایی که برپا می‌کنند دامن مردم را خواهد گرفت بلکه باید بدانند که فتنه‌ها دامن خودشان را هم خواهد گرفت؛ خوش‌بینی، دلدادگی و آویزان شدن به دشمن نتیجه‌ای جز سرافکندگی در پیشگاه ملت ندارد.

فلاحی افزود: کسانی که امروز هم دم از مذاکره می‌زنند آنانی که حل مشکلات اقتصادی امروز کشور را به مساله مذاکره و تسلیم در برابر آمریکا قلمداد می‌کنند و هنوز به برجام بی‌فرجامشان می‌نازند؛ برجامی که نه تنها گلابی‌اش نرسید بلکه درخت آن هم پوسید و خشک شد و از درخت خشکیده برجام هم یک تخته‌ای بر تابوت طرفداران نمانده است امروز همچنان مساله مذاکرات را راه حل معیشت کشور قرار می‌دهند؛ مشکلات اقتصادی کشور و تورم افسارگسیخته حاصل تفکر وابسته لیبرالی است که هنوز هم آمریکا را قبله آمال خود می‌داند و همچنین آنانی که امروز کالاهای اساسی مردم را در بنادر انبار می‌کنند و منتظر انتخابات آمریکا می‌مانند تا با آمدن جو بایدن بتوانند مشکلات اقتصادی را حل کنند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس ادامه داد: در طول این همه مذاکره یکجا بگویید که در مذاکره نباخته‌اید و کتاب خاطرات هسته‌ای آقای روحانی شاهد بر این مطلب است.

وی یادآور شد: مذاکرات 82 تا 84 اعتراف می‌کند که حتی البرادعی ما را گول زد و رئیس جمهور فلان کشور در آخرین نقطه مذاکره به ما گفت ما راه‌حلی برای شما جز تسلیم و عقب نشینی نمی‌شناسیم؛ چند دوره می‌خواهید این تفکر وابستگی مذاکره شکست خورده را تمرین کنید.

فلاحی خطاب به مردم با بیان اینکه مشکلات اقتصادی کشور ناشی از بی تدبیری و بی مدیریتی است، تصریح کرد: این وضعیت نتیجه ناکارآمدی مدیریتی است که به هشدارهای مقام معظم رهبری توجه نکرد که فرمودند مشکلات اقتصادی کشور راه حل بیرونی ندارد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: