صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۱
بهمن
۱۳۹۹

شماره
۴۷۱۶

امروز: ۱ (بهمن) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Wednesday 2021 (Jan) 20

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: کارشناس و نماینده بیمه «ما» ضمن تبریک روز بیمه غفلت از بیمه‌های زندگی در کشور را نیازمند فرهنگ سازی و اطلاع رسانی دانست و گفت: بیمه پیام‌آور آرامش و امنیت خاطر برای مردم و تمامی فعالان اقتصادی است.

به گزارش هگمتانه، محمدمهدی آصفی مقدس بیان کرد: روز بیمه فرصتی است که این صنعت بزرگ و کارآمد را بیشتر به مردم معرفی کرد تا بیمه همانند سایر کشورهای توسعه یافته در بین عموم مردم فرهنگ‌سازی شود.

وی افزود: بدون تردید یکی از معیارهای توسعه‌یافتگی کشورها رشد و ضریب نفوذ بیمه در بین مردم آن کشور است و دریافت حق بیمه‌های بسیار کم پوشش‌های بسیار زیادی را به مردم و سازمان‌ها می‌دهد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط موجود در کشور که احتمال وقوع حوادث و بلایای طبیعی و بسیاری از بیماری‌ها همانندگذشته برای مردم وجود دارد نیاز به بیمه بیش از قبل احساس می‌شود اما متأسفانه با توجه به عدم فرهنگ‌سازی کافی در بین مردم، بسیاری از هموطنان ما تحت پوشش‌های مناسب بیمه‌ای نیستند و آنها می‌توانند با پرداخت حق بیمه‌های بسیار کم و نازل بسیاری از خطرات احتمالی و جبران ضررهای ناشی از حوادث و بیماری‌ها را به عهده شرکت‌های بیمه قرار دهند.

کارشناس و نماینده بیمه «ما» با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که در کشور نیاز به اطلاع‌رسانی دارد فرهنگ‌سازی در خصوص بیمه‌های زندگی است که جای خالی تبلیغات و اطلاع‌رسانی در رسانه‌ها برای آن احساس می‌شود، افزود: ضریب نفوذ بیمه‌های زندگی در بعضی از کشورهای توسعه یافته بالای 100 درصد بوده به شکلی که بعضی از مردم این کشورها چندین بیمه عمر داشته و باعث شده که بازنشستگان آنها بعد از سن بازنشستگی از مزایای بیمه عمر خود نیز استفاده کنند و سطح رفاه بیشتری داشته باشند و در طول مدت بیمه نیز از مزایای درمانی و پوشش‌های دیگر آن نیز استفاده کنند.

وی بیان کرد: آنچه که مهمتر است این است که باید توجه داشت که بیمه یکی از ملزومات زندگی انسان‌هاست و نباید هزینه‌های بیمه را جزء هزینه‌‌های اضافی دانست.

کارشناس و نماینده بیمه «ما»، با تأکید بر اینکه صنعت بیمه نقش برجسته‌ای در برنامه‌های اقتصاد مقاومتی دارد، گفت: اگر ضریب نفوذ بیمه در کشور بالا رود علاوه بر کمک به مردم در مشکلات توسط شرکت‌های بیمه این صنعت به رشد اقتصادی کشور نیز کمک خواهد کرد.

آصفی مقدس گفت: شرکت‌های بیمه با به‌کارگیری کارشناسان و مدیران متخصص توانسته‌‌اند با رعایت اصول بیمه‌گیری و بهر‌ه‌گیری از دانش فنی خدمات مطلوبی به بیمه‌گذاران خود ارائه دهند.

وی به عنوان توصیه به مردم بیان کرد: مردم در انتخاب شرکت‌های بیمه، شرکتی را انتخاب کنند که سطح توانگری بالایی داشته باشند.

کارشناس و نماینده بیمه «ما» ادامه داد: در این روزهای پرالتهاب بیماری کووید 19 از همه افرادی که در جهت رفع این بیماری و مشکلات ناشی از آن تلاش می‌کنند از جمله تلاشگران کادر درمان و سایر ارگان‌های خدمات‌رسان مانند کارکنان بانک و سایر سازمان‌ها و به خصوص فعالان صنعت بیمه که در تمامی اوقات مشغول به خدمت‌رسانی به مردم هستند تشکر و قدردانی می‌کنم که توانسته‌‌اند موجبات آرامش و امنیت خاطر مردم را فراهم کنند و سلامتی و سعادت را برای آنها از خداوند خواستارم.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: