صفحه 1 : خبر همدان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : ایران و جهان صفحه 4 : فرهنگی

۱۳
آذر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۷۷

امروز: ۱۳ (آذر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Thursday 2020 (Dec) 03

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: مسؤول بسیج کارگری استان همدان از بازدید از 30 کارخانه به منظور رفع موانع تولید و بررسی مشکلات آنها خبر داد.

به گزارش هگمتانه، ابوالفضل برات‌زاده روز گذشته ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد: با توجه به شرایطی که بیماری کرونا ایجاد کرده برنامه‌های امسال هفته بسیج بیشتر رنگ و بوی مجازی به خود گرفته است.

وی از افتتاح پایگاه بسیج در دو شهر نهاوند و کبودراهنگ خبر داد و گفت: مسابقه فرهنگی در فضای مجازی ویژه کارگران و خانواده‌های آنها پیش‌بینی شده است.

مسؤول بسیج کارگری استان همدان به بازدید از واحدهای تولیدی و بررسی مشکلات آنها و کمک به رفع موانع تولید اشاره کرد و گفت: طی هفته بسیج از 30 کارخانه بازدید می‌شود تا مشکلات و موانع تولید رصد شود.

وی از تجلیل بسیجیان کارآفرین استان خبر داد و بیان کرد: طی هفته بسیج 10 نفر کارآفرین نمونه در شهرستان‌ها معرفی و تقدیر می‌شوند.

برات‌زاده با بیان اینکه مسائل روز و مباحث بصیرتی نیز در گروه‌ها و کانال‌های شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌شود افزود: هیأت اندیشه‌ورز بسیج کارگری نیز تشکیل می‌شود که به صورت استانی و تصویری برگزار خواهد شد.

وی از برگزاری حلقه‌های صالحین در بستر فضای مجازی خبر داد و گفت: شیفت ایثار نیز در کارخانه‌ها برگزار می‌شود به طوری که کارگران ساعتی به صورت اضافه کار می‌کنند تا صرف کمک به تولید کارخانه و یا کمک به محرومان و نیازمندان شود.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: