صفحه 1 : خبر همدان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : ایران و جهان صفحه 4 : فرهنگی

۱۳
آذر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۷۷

امروز: ۱۳ (آذر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Thursday 2020 (Dec) 03

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: ‍ معاون خدمات شهری شهردار همدان بیان کرد: در راستای شیوه نامه‌های ابلاغی از سوی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و مصوبه ستاد ملی و استانی، هماهنگی‌های لازم انجام شده و روزبازارها و شب بازار بوعلی به مدت دو هفته تعطیل شده است.

به گزارش هگمتانه، وحید علی ضمیر با بیان اینکه تعطیلی از یکم آذر انجام شده، گفت: از آنجا که محیط‌های شلوغ و پر ازدحام محل مناسبی برای نشر بیماری کروناست، با در نظر گرفتن اهمیت سلامت شهروندان و اعلام محدودیت‌های ستاد ملی مدیریت کرونا این بازارها موقتا و تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود و در صورت تمدید تعطیلی‌ها مراتب اطلاع رسانی خواهد شد.

این مسؤول با اشاره به این مطلب که یکی از دغدغه‌های شهرداری، مشکلاتی است که قشر آسیب‌پذیر مشغول به کار در این بازارها با این اقدام به صورت موقت با آنها روبه رو می‌شوند، اظهار کرد: به علت ضرورت حفظ سلامت عموم مردم ناگزیر از اتخاذ چنین تصمیمی شده‌ایم.

به گفته وی به منظور اطلاع رسانی درخصوص تعطیلی این بازارها ضمن نصب بنر در مکان روزبازارها و پیاده راه بوعلی، از طریق ارسال پیامک به بساط گستران اطلاع رسانی انجام شده است و از آنها درخواست داریم که همکاری لازم را داشته باشند.

وحید علی ضمیر افزود: البته خود همشهریان با شیوع ویروس کرونا از این بازارها استقبال زیادی ندارند و دست فروشان نیز در این مدت از لحاظ تعداد کاهش یافته اند.

وی با یادآوری اقدامات گسترده شهرداری در خصوص گندزدایی و ضدعفونی تصریح کرد: شهرداری همدان همچنان به صورت مستمر هر روز مبلمان و تأسیسات شهری، اتوبوس ها، تاکسی ها، و پایانه‌های مسافربری را ضدعفونی می‌کند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: