صفحه 1 : خبر همدان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : ایران و جهان صفحه 4 : فرهنگی

۱۳
آذر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۷۷

امروز: ۱۳ (آذر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Thursday 2020 (Dec) 03

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: تکلیف امروز ما تفکر و منش بسیجی، حضور همدلانه و وحدت مؤمنانه برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی، اشتغال و تولید سرمایه از طریق جهش تولید، اصلاح نگرش اقتصادی و ساختار بودجه‌ای است.

به گزارش هگمتانه، حمیدرضا حاجی بابایی در پیام خود به مناسبت هفته بسیج بر تفکر بسیجی و حرکت جهادی برای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی تأکید کرد.

در این پیام آمده است:

بسیاری از پیشرفت‌ها و موفقیت‌های نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف مرهون تفکر بسیجی است.‌

رهبرمعظم انقلاب اسلامی( مدظله العالی)

"بسیج " از برکات انفاس قدسی معمار و بنیان گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) وتفکر و سبک زندگی بسیجی چراغ راهی برای تمام دوران حیات انقلاب اسلامی ایران است.

بسیج تجلی قدرت مردمی، پیام آور وحدت، همدلی و تبلور انسجام و اتحاد ملی است که در هر عرصه‌ای از انقلاب شکوهمند اسلامی به شیوه‌ای متناسب به همان زمان ظهور و بروز داشته است.

تکلیف امروز ما تفکر و منش بسیجی، حضور همدلانه و وحدت مؤمنانه برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی، اشتغال وتولید سرمایه از طریق جهش تولید، اصلاح نگرش اقتصادی و ساختار بودجه‌ای است.

در آستانه هفته بسیج یک بار دیگر با اعتقاد، ایمان و عملکرد بسیجی با ملت بزرگ ایران، تجدید میثاق می‌کنیم، که با بسیج همه امکانات از این گذرگاه عبور خواهیم کرد، برای تحقق این هدف از ملت بزرگ ایران درخواست می‌کنم، با تفکر بسیجی و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و صبر انقلابی، مسیر عبور از این بحران را تسهیل نمایند.

با تبریک فرارسیدن هفته بسیج وتقدیر وتشکر از کادر بهداشت و درمان که با اقدام جهادی خود شبانه روز برای حفظ زندگی و سلامت مردم تلاش می‌کنند، سالروز تشکیل بسیج مستضعفین را گرامی می‌داریم و بار دیگر ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های حضرت امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، آمادگی کامل خود را برای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی اعلام داشته و بر تداوم راه انقلاب و اصول بنیادین آن تأکید می‌نماییم و تا اهتزاز پرچم آزادی وآزادگی بر قلل افتخارات در عرصه‌های ملی و بین المللی با حفظ سیاست صلح طلبی و آرامش در دفاع از ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی ایران ایستاده ایم.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: