صفحه 1 : خبر همدان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : ایران و جهان صفحه 4 : فرهنگی

۱۳
آذر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۷۷

امروز: ۱۳ (آذر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Thursday 2020 (Dec) 03

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: معاون امور اقتصادی استاندار همدان از آغاز به کار پروژه «پرشین یاقوت» با سرمایه‌گذار جدید خبر داد.

به گزارش هگمتانه، ظاهر پورمجاهد روز گذشته با بیان اینکه پروژه «پرشین یاقوت» در حیدره با رفع مشکلات فعالیت خود را آغاز کرده است اظهار کرد: این پروژه به خاطر مشکلاتی متوقف شده بود که سرمایه‌گذار جدیدی از تهران این طرح را برگزید و اکنون شروع به کار کرده است.

وی با بیان اینکه قرار است پروژه تراش سنگ‌های قیمتی در این طرح ادامه یابد گفت: این پروژه مشکلاتی در منابع طبیعی، راه و شهرسازی و بانک داشت که اکنون حل شده و تعیین تکلیف شده است.

معاون اقتصادی استاندار همدان با بیان اینکه در حال حاضر این پروژه در مرحله تمدید جواز تأسیس در میراث فرهنگی است گفت: با اتمام استعلام و تمدید جواز کار این پروژه رسماً آغاز می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه پروژه سیب‌‌زمینی الوند نیز یکی دیگر از پروژه‌های بزرگ است که سرمایه‌گذار جدید آن را متقبل شده است بیان کرد: این سرمایه‌گذار بدهی بانکی و سایر موانع را برطرف کرده و کار را آغاز کرده است.

به نقل از فارس، پورمجاهد با تأکید بر اینکه این پروژه اکنون به دنبال طرح توسعه است افزود: این سرمایه‌گذار ظرفیت اشتغال و تولید واحد را بالا برده و دنبال این است خط تولید جدید را اجرا کند.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: