صفحه 1 : خبر همدان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : ایران و جهان صفحه 4 : فرهنگی

۱۳
آذر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۷۷

امروز: ۱۳ (آذر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Thursday 2020 (Dec) 03

عناوین صفحه

هگمتانه-گروه خبر همدان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری پویش "مهر محمدی" طی هفته وحدت در همدان خبر داد.

به گزارش هگمتانه، حجت‌الاسلام محمدهادی نظیری درباره برنامه‌های اداره کل تبلیغات اسلامی همدان در سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) و میلاد باسعادت امام صادق(ع) اظهار کرد: در هفته وحدت پویش جهانی "مهر محمدی"  برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری نشست‌های تخصصی در موضوع تقریب مذاهب گفت: این برنامه به صورت مجازی برای شبکه مبلغان برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه در این هفته ذبح قربانی توسط هیأت‌های حسینی و توزیع گوشت بین نیازمندان مورد توجه است خاطرنشان کرد: با گروه‌های جهادی برای اعزام به مناطق محروم روستایی و اجرای چند پروژه خدمات‌رسانی هماهنگ شده است.

وی با اشاره به اینکه فضاسازی و نصب پرچم و معابر از دیگر برنامه‌هاست گفت: تهیه و بارگذاری محتوای تبلیغی برای شبکه مبلغان مدنظر است.

نظیری از اعزام مبلغان برای تبلیغ چهره به چهره با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی خبر داد  و افزود: با هیأت‌های مذهبی در اجرای برنامه‌های فضای مجازی هماهنگی صورت گرفته است.

وی به اجرای سرودهای خیابانی و کاروان‌های شادی در صورت موافقت ستادهای مقابله با کرونای شهرستان‌ها اشاره کرد و گفت: کاروان خودرویی خانوادگی تزئین شده و به پرچم‌های مزین به نام اهل بیت(ع) و نیز رژه موتور سواران در برنامه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به پشت‌نویسی خودروها با هماهنگی ایستگاه‌های صلواتی عنوان کرد: برنامه‌های متنوع قرآنی به صورت مجازی و مسابقه کتاب خوانی در روز میلاد را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه شب شعر و نشست تقریب مذاهب به صورت مجازی برگزار می‌شود افزود: تولیدات چند رسانه‌ای با موضوعات مرتبط ایام‌الله از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده است.

نظیری از سخنرانی مبلغان همراه با مولودی‌خوانی ذاکرین به صورت مجازی (هیأت مجازی) خبر داد و خاطرنشان کرد: در شب میلاد حضرت رسول(ص) نورافشانی به صورت هم زمان در سراسر استان انجام می‌شود.

وی به برگزاری پویش لبیک یا رسول الله(ص) از  بام منازل و بلندگوهای مساجد اشاره کرد و  گفت: یک جلد قرآن نفیس به زوج‌های جوانی که در روز میلاد ازدواج خواهند کرد (زندگی فاطمی) اهدا می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری مسابقه نقاشی پیامبر رحمت خبر داد و افزود: جشن مجازی خانواده کارکنان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به سلسله سخنرانی‌های صوتی و تصویری مبلغان در باب هفته وحدت گفت: مقاله‌نویسی در موضوعات نقش امام صادق(ع) در تمدن اسلامی و پذیرش مکتب شیعه را نیز در برنامه خواهیم داشت.

نظیری به تحلیل و تبیین توصیه‌های مؤکد به جوانان اسلامی از منظر امام صادق (ع) اشاره کرد و گفت: بهترین مقالات مورد تجلیل و در وبگاه های رسمی  وآی دی اُ سازمان تبلیغات اسلامی کشور منتشر خواهد شد.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: