صفحه 1 : صفحه اول صفحه 2 : خبر همدان - استان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان - استان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۵
آذر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۷۰

امروز: ۵ (آذر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Wednesday 2020 (Nov) 25

عناوین صفحه

هگمتانه-گروه خبر همدان: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا رانندگان فعال در ناوگان عمومی از سوارکردن مسافران بدون ماسک خودداری کنند.

به گزارش هگمتانه، سرهنگ علی فکری بیان کرد: همچنین رانندگان تاکسی، اتوبوس، آژانس و تاکسی‌های اینترنتی برای سوار کردن مسافر ابتدا از او بخواهند ماسک بزند سپس اقدام به سوار کردن و جابجایی او کنند.

وی اضافه کرد: برخی از رانندگان خودروهای عمومی و مسافران پس از سوار شدن به خودرو ماسک خود را برمی دارند و یا از روی دهان و بینی خود کنار می زنند در حالی که امکان ابتلا به ویروس کرونا هنگام نشستن داخل خودرو نیز وجود دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان اظهار کرد: برخی از رانندگان به ویژه دارندگان خودروی شخصی نیز ماسک را از آیینه جلو آویزان کرده یا روی داشبرد قرار می دهند در حالی که باید از ماسک برای محافظت خود در برابر ویروس کرونا استفاده کنند.

سرهنگ فکری افزود: پلیس در حال حاضر برنامه ای برای جریمه و اعمال قانون رانندگانی که محدودیت‌های کرونایی را رعایت نمی‌کنند ندارد اما با حضور در محل های پرترافیک و پرتردد به رانندگان و مسافران بدون ماسک تذکر می دهد.

وی بیان کرد: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نباید تنها به برخورد سلبی و اعمال قانون توجه داشت بلکه هدف پلیس مشارکت گرفتن از رانندگان حمل و نقل عمومی برای ترغیب مسافران به استفاده از ماسک است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان همچنین با بیان اینکه  نوبت‌دهی در مرکز شماره‌گذاری خودرو اینترنتی شده است اظهار کرد: هدف پلیس کاهش مراجعه مردم و انجام امور به صورت اینترنتی است.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: