صفحه 1 : صفحه اول صفحه 2 : خبر همدان - استان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان - استان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۵
آذر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۷۰

امروز: ۵ (آذر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Wednesday 2020 (Nov) 25

عناوین صفحه

هگمتانه-گروه خبر همدان: حوزه علمیه همدان در محکومیت توهین به ساحت رسول خدا و اقدام وقیحانه رئیس جمهور فرانسه بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش هگمتانه، متن این بیانیه بدین شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحيم 

در روزهایی که اقدام شرم‌آور نشریه فرانسوی در بی احترامی و هتک حرمت علیه پیام آور مهر و رحمت، دل تمامی مسلمانان عالم را به درد آورده است

شاهد آن هستیم که دولت فرانسه با حمایت از عمل ضد انسانی آن نشریه در توهین وقیحانه به ساحت مقدس فخر عالم پیامبر اعظم (ص) ماهیت اهریمنی خود را اثبات کرد.

حضرت محمد مصطفی(ص) پیامبر عشق و رحمت است و نور وجودش تا همیشه عالم بر کائنات می تابد و عجیب نیست که کوردلان سیه‌رو چنین نوری را برنتابند و بخواهند تا با افکار پلید خود بر صورت آفتاب پنجه بکشند.

این حرکت اولیاء شیطان، نشانه ناتوانی آن ها در مقابله با قیام اسلام و مسلمین علیه ظلم و ستم استکبار بوده است. توطئه ی دشمنان اسلام در توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) بار دیگر چهره تا ابد چرکین آنان  را به جهانیان نمایان کرده و باعث خشم و نفرت تمام مسلمانان و آزادیخواهان جهان شده است.

دشمنان اسلام بااین گونه جسارت ها سعی در مکدر نمودن چهره تابناک اسلام و پیامبر عظیم الشأن این دین آسمانی دارند، اما برخلاف مقاصد پلیدشان، این اقدامات که متاسفانه و به ظاهر در قالب آزادی بیان صورت می گیرد گردوغباری بیش نیست و بر آستان خورشیدوار و نورانیت جاودان آن حضرت اثری نخواهد داشت.

حوزه علمیه همدان ضمن ابراز انزجار مجدد نسبت به گزافه‌گویی‌های رئيس جمهور نادان فرانسه این اقدام سخیف را محکوم کرده و اعلام می دارد عاملان این حرکت شرم آور منتظر عواقب جبران ناپذیری باشند که خود در بوجود آوردن آن نقش دارند.

جهان اسلام در مقابل هتاکی‌ها و جسارت‌ها علیه مقدسات اسلامی آرام نخواهد گرفت و هتاکان را پشیمان خواهد کرد.

وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ.

سوره شعراء آیه227

 

والسلام علی من اتبع الهدی

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: