صفحه 1 : صفحه اول صفحه 2 : خبر همدان - استان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان - استان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۵
آذر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۷۰

امروز: ۵ (آذر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Wednesday 2020 (Nov) 25

عناوین صفحه

هگمتانه-گروه خبر همدان: بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، ویزیت و معاینه بیماران در مراکز ۱۶ ساعته منتخب معاونت بهداشتی به صورت رایگان صورت می‌گیرد بنابراین از شهروندان درخواست می‌شود در صورت داشتن علائم بیماری کرونا به این مراکز برای معاینه توسط پزشک مراجعه کنند.

به گزارش هگمتانه، مراکز منتخب برای دسترسی آسان همه هم استانی ها برای دریافت خدمات پیشگیری از بیماری کرونا ویروس در نظر گرفته شده است.

 این مراکز از ساعت 8 تا 24 به مدت ۱۶ ساعت فعال هستند و نسبت به معاینه مراجعه کنندگان به ویژه افراد مبتلا به ویروس کرونا اقدام می‌کنند.

بر اساس این گزارش، برخی با این باور که در صورت حضور در این مراکز احتمال ابتلای آنها به ویروس بیشتر می شود  به این محل ها مراجعه نمی کنند در صورتی که شهروندان به هیچ وجه نباید نگران این موضوع باشند.

این گزارش می افزاید: یکی از نگرانی های اصلی کادر پزشکی افزایش دامنه بیماری است با این توصیف که احتمال فروکش کردن بیماری در دهه سوم آبان سپس اوج گرفتن آن زیاد است همچنین با ورود به فصل زمستان و در دی ماه با موج شدید این بیماری مواجه خواهیم بود.

همچنین در این گزارش آمده است: ۱۱ مرکز خدمات جامع سلامت ۱۶ ساعته و ۱۳ مرکز سلامت شبانه روزی در همدان فعال است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: