صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : فرهنگ شهروندی صفحه 8 : فرهنگی

۱۰
آبان
۱۳۹۹

شماره
۴۶۴۹

امروز: ۱۱ (آبان) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Sunday 2020 (Nov) 01

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: آیین معارفه سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان با حضور معاون خدمات شهری، رئیس اداره حراست، مدیر امور اداری شهرداری همدان و کارکنان سازمان آتش نشانی همدان برگزار شد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان، معاون خدمات شهری شهردار همدان در این مراسم گفت: سازمان آتش نشانی یک سازمان کاملاً تخصصی و حایز اهمیت است که در مدت دو ماهی که به عنوان سرپرست این سازمان فعالیت داشتم، شاهد حضور نیروهای توانمند، زبده و با انگیزه در بدنه این سازمان بودم و این افراد نقش مهمی در ارتقای بهره وری سازمان و کیفیت خدمات رسانی به مردم دارند.
وحید علی‌ضمیر عنوان کرد: ظرفیت بالای نیروی انسانی، ساختار سازمانی دقیق و خدمات رسانی مناسب به مردم در حوزه‌های مختلف از سوی این سازمان، مرهون تلاش‌های بی دریغ مدیران پیشین و کارکنان این سازمان است که جا دارد از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی محمدرضا بیاناتی مدیرعامل سابق در طول دو دوره فعالیت، تقدیر و تشکر ویژه‌ای داشته باشم که تأکید می‌کنم در فرصت مناسبی از وی تجلیل خواهد شد.
وی بیان کرد: سازمان آتش نشانی یک سازمان تخصصی است که نیازمند مدیری کاملاً مشرف به مسایل سازمانی است که برای نخستین بار مدیری در رأس این سازمان قرار می‌گیرد که از بدنه مجموعه است و به دلیل اشراف کامل به مجموعه امیدوارم منشأ اقدامات اثرگذار در این سازمان باشد.
وی با اشاره به اینکه نیروهای جان بر کف این سازمان همیشه در صحنه‌های مختلف حضوری جهادی دارند، افزود: عملکرد این مجموعه منجر به ارتقای رضایتمندی مردم شده است که انتظار می‌رود مدیریت جدید با استفاده از ظرفیت‌های درون سازمان و برون سازمانی، موضوع آموزش کارکنان و تقویت امکانات و تجهیزات لازم را در اولویت قرار دهد تا در مسیر خدمات رسانی به مردم خللی ایجاد نشود.
رئیس اداره حراست شهرداری همدان نیز در این مراسم گفت: مدیران عامل پیشین این سازمان اقدامات مهم و اثرگذاری را در این سازمان داشته اند که جا دارد از دو دوره مدیریت محمدرضا بیاناتی در این مجموعه تقدیر ویژه کنم.
حسین مردانی افزود: فعالیت در این سازمان از حساسیتی ویژه‌ای برخوردار است و به دلیل نظم و انضباط خاصی که در آن حاکم است، شاهد عملکرد مثبت این مجموعه در شهر همدان هستیم که حکایت از برنامه‌ریزی دقیق و فعالیت مجدانه و شبانه روزی مدیران و کارکنان آن دارد.
وی افزود: شما آتش نشانان حافظ جان، مال و ناموس مردم هستید و به عنوان امین مردم در حادثه‌ها حضور پیدا می‌کنید که قطع به یقین کار شما اجر الهی را به همراه دارد.
وی بیان کرد: تمامی کارکنان مجموعه باید به مدیر جدید کمک کنند تا اداره سازمان در مسیر درستی هدایت شود و مشکلات موجود به حداقل برسد که خوشبختانه به دلیل اینکه مدیر جدید از بدنه خود سازمان انتخاب شده است، می‌توان به آینده سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان خوشبین بود.
سرپرست جدید این سازمان نیز در ادامه اظهار کرد: کارکنان واحدهای عملیاتی، اداری و پشتیبانی همواره دوش به دوش یکدیگر و دست در دست هم و بدون هیچگونه چشم داشتی برای ارتقای آرامش و امنیت شهروندان تلاش کرده اند که جا دارد از حُسن اعتماد شهردار همدان و مدیران مجموعه مدیریت شهری به بنده تقدیر و تشکر کنم.
سیدصادق پورسینا در ادامه افزود: جا دارد از زحمات بی دریغ و شبانه روزی بیاناتی و سایر مدیران عامل پیشین سازمان که قدم‌های خیری برای ارتقای مجموعه و امنیت شهر برداشتند تشکر ویژه‌ای داشه باشم.
وی بیان کرد: تابوی انتخاب مدیر سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، از نیروهای این مجموعه شکسته شد و این برای نخستین بار است که به فردی از درون مجموعه برای تصدی مدیریت اعتماد می‌شود که امیدوارم به فضل الهی و حمایت مدیران و همراهی کارکنان مجموعه، بتوانم در مسیر خدمت‌رسانی، ارتقای امنیت و آرامش به شهروندان اقدامات درخوری را به یادگار بگذارم.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: